Konya, Türkiye

Konya Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Konya Uçuşları

Ahiler diyarı Konya` ya uçak biletleri alın

Fikir Paylaş

Konya Hakkında

Konya ili, Türkiye`nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan, etrafı Ankara, Eskişehir, Afyon, Isparta, Antalya, Karaman, Mersin, Niğde ve Aksaray illeriyle çevrili Türkiye`nin yüzölçümü açısından en büyük ilidir. Nüfus Bakımından Türkiye`nin 6.Büyük kentidir. 2010 TUIK verilerine göre ilimizde merkez ilçelerle beraber 31 ilce, 170 belde ve 581 köy vardir.

Konya Fotoğrafları

Konya Şehir Rehberi
 
Konya Şehir Rehberi
 
Konya Şehir Rehberi
 
Konya Şehir Rehberi

Konya Uçak Biletleri

Konya` yı ilkokul kitaplarında hep "Türkiye` nin tahıl ambarı" olarak tanımıştık. Yani ülkenin tahıl odaklı tarımının en çok uygulandığı şehirlerden biriydi Konya. Fakat ilkokul sıralarımızdan bugüne, Konya için tarımın yanı sıra, sanayi ve turizmden de bahsetmeye başladık. Çünkü günümüzde Konya sanayii, özellikle ihracata yönelik ürettiği ürünler ile tüm dünyada tanınan bir şehir haline gelmiştir. Bununla beraber, her geçen gün daha fazla tarihi ve turistik noktaların turizme açılması; çeşitli organizasyon, festival ve fuarların düzenlenmesi ve Konya` ya ulaşımda yapılan atılımlar Konya` yı turizmde de söz sahibi bir şehir yapmıştır. Özellikle son yıllarda sivil faaliyete geçen havalimanı, yine son yıllarda hizmete açılan hızlı tren bu ulaşım atılımlarından en önemlileridir.

Konya Havalimanı 2000 yılında sivil hava trafiğine açılmış, fakat dönemin uçak biletleri fiyatlarının yüksek oluşu sebebi ile ilk başlarda çok fazla rağbet görmemiştir. Son yıllarda havayolu firmalarının artması, uçuş maliyetlerinin azaltılması ve uçak bileti fiyatlarının düşmesi ile Konya uçuşlarına talep artmış ve yeni havayolu firmalarının gerek iç hat uçuşları gerekse dış hat uçuşlarında Konya` yı da şehir listelerine eklemelerini sağlamıştır. 2014 yılı itibari ile yenileme ve genişletilme çalışmaları süren Konya Havaalanı, en kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı yeni uçuş noktaları ile hizmet ağını genişletecektir.

Siz de Konya` dan uçak bileti almak veya Konya şehrine uçakla gitmek istiyor iseniz, bizim karşılaştırmalı online bilet sistemimiz tam size göredir. Sistemimizde tük Konya uçuşlarını listeleyebilir size en uygun veya en ekonomik Konya uçak biletlerini karşılaştırdıktan sonra dilediğiniz Konya uçuşuna internetten bilet alabilirsiniz. 

Direkt veya Aktarmalı Konya Uçuşları

Amasya
 
 
Elazığ
 
 
Erzincan
 
 
Mardin
 
 
Kars
 
 
Antalya
 
 

Haritada Konya

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları