Kırklareli, Türkiye

Kırklareli Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kırklareli Uçuşları

Trakya` nın gözbebeği Kırklareli` ye uçuş bulun

Fikir Paylaş

Kırklareli Hakkında

Kırklareli ili, Türkiye Cumhuriyeti`nin Marmara Bölgesi`nin Trakya yakasında, doğuda Karadeniz, güneyde Tekirdağ, batıda Edirne ve kuzeyde Bulgaristan`nın Burgaz ili ile çevrili bir ildir. Bir sınır kenti olan Kırklareli’nde Antik dönem, Orta Çağ, Bizans, ve Osmanlı kültürünü yansıtan birçok eserler bulunmakta olup, kıyı turizmi, kültür, karavan, kamping ve su sporları turizmi, av ve doğa turizmi gibi birçok dal için ideal bir merkez konumundadır.

Kırklareli Fotoğrafları

Kırklareli Şehir Rehberi
 
Kırklareli Şehir Rehberi
 
Kırklareli Şehir Rehberi
 
Kırklareli Şehir Rehberi

Kırklareli Uçak Biletleri

Kırklareli, adeta Anadolu ile Avrupa arasında bir köprü oluşturan jeopolitik konumu itibari ile Türkiye` nin en renkli kültürlerinden bir çoğuna ev sahipliği yapan bir şehirdir. Trakya kültürünü ve Anadolu kültürünü çok güzel bir şekilde harmanlayıp kendilerine has bir kültür oluşturan Kırklareli şehri, yüzyıllardır bu orjinalliğini korumaktadır.

Malesef ki, Kırklareli uçak bileti almak isteyen yolcularımızı bir sürpriz beklemektedir. Kırklareli şehrinde havalimanı henüz faaliyete geçmediği için Kırklareli uçak yolculuğu günümüzde pek kolay değildir. Kırklareli` ye uçakla gitmek isteyen yolcular genellikle İstanbul Atatürk Havalimanı` na bilet almakta, İstanbul` a uçak seyahati yaptıktan sonra karayolu ile Kırklareli` ye ulaşım sağlamaktadırlar. Daha yakın bir havalimanı olsun isteyen yolcularımız da Tekirdağ Havalimanı uçuşları için uçak bileti alıp Tekirdağ` dan Kırklareli` ye geçmektedirler. Ama Tekirdağ uçak seferi çeşitliliği ve sıklığı İstanbul` dakiler kadar yoğun olmadığı için çok tercih edilmemektedir.

Siz de bizim karşılaştırmalı online bilet sistemimiz ile Kırklareli` ye uçak bileti almak için Kırklareli şehrine en yakın civar şehirlerdeki havalimanlarına yurtiçi uçuş sorgulayabilir, dilediğiniz uçuşa anında internetten uçak bileti satın alabilir ve Kırklareli uçak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kırklareli Uçuşları

Nevşehir
 
 
Kahramanmaraş
 
 
Alanya
 
 
Niğde
 
 
Mardin
 
 
Mersin
 
 

Haritada Kırklareli

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları