Kırgızistan

Kırgızistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kırgızistan Uçuşları

Tüm Kırgızistan uçuşlarını tek ekranda görün

Fikir Paylaş

Kırgızistan Hakkında

Kırgızistan dağcılık turizmi açısından dünyanın en başta gelen ülkelerinden biridir. Ülkedeki dağlık alanların büyük bir kısmı Tanrı ( Tien- Shan) Dağlarından , bir kısmı ise Pamir Dağlarından oluşmaktadır. Issık Göl, Ülkenin en önemli, en büyük gölü ve turizm merkezidir. Sağlık turizmi için de, önemli termal kaynaklar mevcuttur.

Kırgızistan Fotoğrafları

Kırgızistan Ülke Rehberi
 
Kırgızistan Ülke Rehberi
 
Kırgızistan Ülke Rehberi
 
Kırgızistan Ülke Rehberi

Kırgızistan Uçak Biletleri

Orta Asya’da yer alan Kırgızistan, 198.500 km2 ‘lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Batısında Özbekistan, kuzeyinde Kazakistan, güneyinde Tacikistan, doğusunda ise Çin yer alan Kırgızistan,  birçok kültüre ait öğeler ve tarihi eserler barındıran, doğal güzellikleriyle de ziyaretçilerini etkileyen, güzel ve ekonomik bir tatil yapacağınız muhteşem bir ülkedir.

Kırgızistan’ın en gelişmiş havalimanları olan başkent Bişkek’teki Bişkek Uluslararası Havalimanı ve Oş kentinde hizmet veren Oş Havalimanı aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir.

Siz de en uygun ve ekonomik Kırgızistan uçuşlarını tek ekranda zorlanmadan görüntüleyebilir; dilediğiniz uçuş için kolayca online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kırgızistan Uçuşları

Hakkari
 
 
Edirne
 
 
Çorlu
 
 
Ordu
 
 
Çorum
 
 
Adıyaman
 
 

Kırgızistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları