Kilis, Türkiye

Kilis Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kilis Uçuşları

Kilis` e en uygun uçuşları karşılaştırın

Fikir Paylaş

Kilis Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır Şehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir.İlin güneydoğu ve sınır şeridi boylarında özelikle bağcılık ve zeytincilik çok gelişmiş ve tarıma elverişli araziler bulunmaktadır. Kilis doğası ve yerleşmeye elverişli coğrafyası nedeniyle tarihsel süreç içerisinde pek çok kavme (Babil, Hitit, Huri-Mitanni, Arami,Asur, Pers, Makedonya, Roma Bizans, Selçuklu, Memluk/ Kölemen,Osmanlı) ev sahipliği yapmışt

Kilis Fotoğrafları

Kilis Şehir Rehberi
 
Kilis Şehir Rehberi
 
Kilis Şehir Rehberi
 
Kilis Şehir Rehberi

Kilis Uçak Biletleri

Kilis şehri, özellikle doksanlı yıllarda il olduktan sonra bölgede söz sahibi olan şehirlerden biri haline gelmiştir. Sınıra yakınlığı sebebi ile hem insan hem de kültür bakımından pek çok rengi barındıran Kilis, Özellikle Kilis mutfağı konusunda tüm dünyaya nam salmış bir şehirdir. Bunların yanı sıra şehrinin ağırlıklı uğraşları arasında tarım, hayvancılık ve sanayi gelmektedir. 

Kilis` e uçakla gitmek isteyem yolcular Kilis Havaalanı henüz inşa edilmediği için Kilis uçak biletleri için Kilis` e yakın olan Gaziantep Havaalanı veya Hatay Havaalanı noktalarına ait uçuş seferleri sorgulamak durumundadırlar. Gaziantep Havalimanı , Hatay Havalimanı` na göre daha sefer sıklığı ve havayolu firması çeşitliliği sebebi ile daha çok tercih edilen havalimanıdır. Uçak biletlerini Gaziantep Havalimanı veya Hatay Havalimanı` na alan misafirler, havalimanına indikten sonra Kilis` e karayolu ile ulaşım sağlamak durumundadırlar.

Bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizde sadece Kilis uçuşları değil, havaalanı bulunan tüm şehirlere uçuşları sorgulatabilir, oraya sefer düzenleyen firmaları karşılaştırabilir, dilediğiniz uçuşa anında online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kilis Uçuşları

Kütahya
 
 
Çanakkale
 
 
Mardin
 
 
Uşak
 
 
Afyonkarahisar
 
 
Aydın
 
 

Haritada Kilis

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları