Kazakistan

Kazakistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kazakistan Uçuşları

Tüm Kazakistan uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Kazakistan Hakkında

Astana, koskocaman bir bozkırın ortasında kurulmuş olan bir şehir. Eskiden bu şehre ” BÜYÜK KÖY” derlermiş. Çoğunluk tek katlı köy evleri ve az sayıda Rus mimarisindeki binalardan oluşan bir şehir. Kentin simgesi durumunda olan Baiterek. 105 m. yüksekliğinde olan bu anıt kuleden şehri panoramik olarak izlemeniz mümkün. Han Çadırı (Khan Shadyry), Türk mimar ne müteahhitlerince yapılmış olan bir alışveriş ve eğlence merkezi.

Kazakistan Fotoğrafları

Kazakistan Ülke Rehberi
 
Kazakistan Ülke Rehberi
 
Kazakistan Ülke Rehberi
 
Kazakistan Ülke Rehberi

Kazakistan Uçak Biletleri

Orta Asya ve Doğu Avrupa’da yer alan Kazakistan, 2.717.300 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzeyinde Rusya Federasyonu, Ural Dağları ve Güney Sibirya, doğusunda Moğolistan ve Doğu Türkistan, güneyinde Kırgızistan, Özbekistan, Aladağ, Tanrı Dağları ve Aral Gölü, batısında ise Hazar Denizi yer alır. Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle Orta Asya’nın gezilmesi gereken nadir ülkelerindendir Kazakistan.

Ülkenin başkenti ve en gelişmiş şehri olan Astana kentindeki Astana Uluslararası Havalimanı, Almatı kentindeki Almatı Havalimanı ve Karaganda bölgesinde hizmet veren Karaganda Uluslararası Havalimanları aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir. 

Siz de bu muhteşem Orta Asya ülkesi Kazakistan’a kolay ve güvenli bir şekilde seyahat etmek isterseniz, sistemimiz aracılığıyla online uçuşları görebilir, bir tıkla en ekonomik uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kazakistan Uçuşları

Aydın
 
 
Ordu
 
 
Hatay
 
 
Hakkari
 
 
Kahramanmaraş
 
 
Kırklareli
 
 

Kazakistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları