Kayseri, Türkiye

Kayseri Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kayseri Uçuşları

Kayseri` ye en uygun uçak biletlerini görün

Fikir Paylaş

Kayseri Hakkında

Kayseri, İç Anadolu Bölgesi`nde bir ildir. Dünya`nın en eski şehirlerinden biri olan Kayseri, klasik çağlarda Kapadokya adı verilen bölgededir. Kızılırmak`ın güneyinde bulunan bu bölge, Tuz Gölü`nden Fırat nehrine kadar uzanır. İpek Yolu buradan geçer. Kayseri ili 16.917 kilometrekarelik yüzölçümüyle ülke topraklarının yüzde 2,2’lik bir bölümünü kaplamaktadır.

Kayseri Fotoğrafları

Kayseri Şehir Rehberi
 
Kayseri Şehir Rehberi
 
Kayseri Şehir Rehberi
 
Kayseri Şehir Rehberi

Kayseri Uçak Biletleri

Kayseri, İç Anadolu bölgesi ile Doğu Anadolu Bölgesi arasında hem fiziki hem de ticari bir köprü gibidir. Her iki bölgede de yoğun ticari faaliyetleri olan bu şehir, tarihi ve doğal güzellikleri ile de en önemli şehirlerden biridir. Kapadokya dendiğinde akla ilk Nevşehir yöresi gelse de, aslında Kayseri de bu Kapadokya yöresine dahil bir şehirdir. Dolayısı ile Nevşehir` deki tüm tarihi ve doğal yapıların benzerleri Kayseri` de de vardır. Ama sanayileşme Kayseri` de daha ön planda olduğu için Kayseri, turizme ve turistik faaliyetlere Nevşehir kadar ağırlık vermemiştir. Yine de Kayseri` nin turizme çok fazla ağırlık vermemiş hali bile pek çok şehirden daha fazla turist çekmektedir. Şehirde kayak ve kış sporları, yamaç paraşütü, tarih kültür turları ve doğa yürüyüşü aktiviteleri en popüler turistik faaliyetler arasındadır.

Şehrin turistik ve ticari ulaşımını standartların üzerine taşıyan Kayseri Eriket Havaalanı, açıldığı 1998 yılından bu güne, hem yurtiçi hem de yurtdışı pek çok şehire Kayseri` den uçak seferleri gerçekleştirmekte, diğer şehirlerden Kayseri` ye inen uçaklara da Metropol havalimanlarını aratmayacak memnuniyet sağlamaktadır. Son zamanlarda Kayseri` nin ticari hacminin ve turistik tanınmışlığının da artması ile Kayseri Havalimanı` na gerçekleştirilen sefer sıklığı ve havayolu firması çeşitliliği hatırı sayılır derecede artmıştır. 

Siz de Kayseri` den uçmak veya Kayseri` ye uçakla gitmek istiyor iseniz, bizim karşılaştırmalı online bilet sistemimizi kullanarak tüm Kayseri uçuşlarını görebilir ve aralarında size en uygun uçuşa online uçak bileti alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden Kayseri uçak bileti almanın rahatlığı bir tık ötenizde sizi bekliyor.

Direkt veya Aktarmalı Kayseri Uçuşları

Ardahan
 
 
Muş
 
 
Siirt
 
 
Niğde
 
 
Kırklareli
 
 
Uşak
 
 

Haritada Kayseri

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları