Katar

Katar Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Katar Uçuşları

Katar` a uçakla gidin

Fikir Paylaş

Katar Hakkında

132 kilometrekarelik alan kaplayan Doha’da hemen her yerde inşaat faaliyetleri mevcut. 2022 Dünya Kupası‘nın gerçekleştirileceği Doha hazırlıklara şimdiden başlamış durumda. Corniche (Korniş) İzmir’de Kordon-Alsancak ne derece önemli ise Doha’da da aynı derecede önemli.Palmiye ağaçları, deniz kenarında yürüyen insanlar, liman manzarası, gecenin ışıltısı sanki İzmir Kordon’un bir kopyası.

Katar Fotoğrafları

Katar Ülke Rehberi
 
Katar Ülke Rehberi
 
Katar Ülke Rehberi
 
Katar Ülke Rehberi

Katar Uçak Biletleri

Arap Yarımadası`nın doğusunda bulunan Katar, 11.427 km2’lik bir yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Kuzeybatıda Bahreyn, batı ve güneyde Suudi Arabistan ve doğuda Birleşik Arap Emirlikleri`yle komşu olan Katar, dünyanın en zengin ülkesi olma özelliğine sahiptir ve konfor turizmiyle tanınmıştır.

Ülkenin başkenti ve en gelişmiş şehri olan Doha kentindeki Doha Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Katar’a seyahat edebilirsiniz.

Siz de sistemimizi kullanarak tüm online Katar uçuşları arasından programınıza en uygun olanı seçebilir ve tek tıkla uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Katar Uçuşları

Antalya
 
 
Afyonkarahisar
 
 
Çanakkale
 
 
Trabzon
 
 
Amasya
 
 
Kahramanmaraş
 
 

Katar Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları