Kastamonu, Türkiye

Kastamonu Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kastamonu Uçuşları

Kastamonu` daki tüm uçuşları görün

Fikir Paylaş

Kastamonu Hakkında

Anadolu`daki en eski şehirlerden biri olan Kastamonu`da, antik çağ ve Türk-İslâm dönemine ait birçok tarihi eser vardır. Kastamonu Kalesi, Atabey Camii, Şeyh Şaban-ı Veli Türbesi, Yanık Sultan Türbesi, Nasrullah Camii, saat kulesi ve buna benzer birçok tarihi eser mevcuttur. Kastamonu kent merkezinde ayrıca Türkiye`de açılan ilk "Kent Tarihi Müzesi" bulunmaktadır.

Kastamonu Fotoğrafları

Kastamonu Şehir Rehberi
 
Kastamonu Şehir Rehberi
 
Kastamonu Şehir Rehberi
 
Kastamonu Şehir Rehberi

Kastamonu Uçak Biletleri

Kastamonu, Karadeniz bölgesindeki en eski tarihli yerleşim yerlerinden biridir. Bazı kaynaklarda Kastamonu tarihinin 50 bin yıl öncesine kadar gittiği belirtilmekte olup, yapılan araştırmalarda şimdilik sadece Hititlere kadar olan tarihi öğrenilebilmiştir. Cumhuriyet tarihinin başlarında da Kastamonu` ya ilgi azalmamış, şapka ve kıyafet inkılabı dahi Kastamonu` da ilan edilmiştir. Ayrıca Kastamonu` da şehrinin boyutlarına göre o kadar çok türbe vardır ki, bu şehre "Türbeler şehri" demek yanlış olmaz.

1990 yılında açılan Kastamonu Havalimanı, tarih boyunca pistinin kısalığı sebebi ile sık sık tadilat görmüştür. Bir dönem kapalı kalan Kastamonu Havaalanı binası düğün salonu olarak dahi kullanılmış, pistinde gayriresmi araba yarışları yapılmış ve hatta bölge halkının acemilere direksiyon eğitimi verdikleri boş ve sakin bir yol olarak kullanılmıştır. Tüm bu amacı dışında kullanımının ardından Kastamonu Havalimanı, yapılan son tadilattan sonra 2013 yılında tekrar sivil havacılığın hizmetine açılmıştır. Günümüzde Kastamonu - İstanbul uçuşları ile tanınan havalimanından sadece Türk Hava Yolları sürekli seferler düzenlemektedir. Kastamonu` dan başka şehirlere gidecek olan yolcular, İstanbul aktarmalı olarak tüm Türkiye` ye uçuşlar bulabilmektedirler.

Siz de bizim sistemimizi kullanarak size en uygun Kastamonu uçuşlarını tek ekranda görüntüleyip programınıza uygun olan uçuşa anında online bilet alabilirsiniz Böylece hiç yerinizden kalkmadan güvenli bir şekilde Kastamonu uçak bileti almış olursunuz.

Direkt veya Aktarmalı Kastamonu Uçuşları

Balıkesir
 
 
Muş
 
 
Kayseri
 
 
Hopa
 
 
Adana
 
 
Gazipaşa
 
 

Haritada Kastamonu

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları