Kars, Türkiye

Kars Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kars Uçuşları

Kars şehrine uygun uçuşlar bulun

Fikir Paylaş

Kars Hakkında

Kars İli Kültürel yönünden köklü temellere dayanmaktadır. M.Ö. 9000 yılına kadar uzanan tarihi geçmişi üzerinde bir çok uygarlıkları hüküm sürmüştür. Bunların izleri günümüze kadar gelmektedir. Anadolu’ya açılan kapı özelliğini taşıması bakımından Saka İskit devrinden günümüze kadar bir kültür çizgisi çizmektedir. Türk tarih ve Edebiyatının büyük kaynaklarından Dede Korkut Hikayelerinin doğuşu ve yayılışı Kars topraklarında olmuştur.

Kars Fotoğrafları

Kars Şehir Rehberi
 
Kars Şehir Rehberi
 
Kars Şehir Rehberi
 
Kars Şehir Rehberi

Kars Uçak Biletleri

Kars, kimilerinin aklına hüzünlü destanı ile Sarıkamış` ı, kimilerinin aklına Ani Harabeleri` ni, kimilerinin aklına ise kış sporlarını getirir. Türkiye` nin en doğusunda, bulutlara en yakın ilimiz olma özelliği ile de akıllarda kalan bu şehrimiz, zor iklim koşullarına rağmen yüzyıllardır varlığını sürdürebilen tarihe ve kültüre sahiptir. Ayrıca Kars, Dede Korkut Hikayelerinin de anlatılmaya başlandığı ilk topraklardan biridir.

Siz de Türkiye` nin Orta Asya` ya açılan kapılarından biri olan Kars` a uçakla gitmek istediğinizde, 1988 yılından bugüne hizmet veren Kars Havalimanı` na uçak bileti alabilir; araçla günler sürecek bu yolculuğu sadece 2 saate indirebilirsiniz. Bizim online uçak bileti sistemimizden Kars` a uçan Anadolujet, Türk Hava Yolları ve Sunexpress uçuşlarını karşılaştırabilir, dilediğiniz uçak seferine online bilet satın alabilirsiniz. 

Direkt veya Aktarmalı Kars Uçuşları

Manisa
 
 
Samsun
 
 
Şanlıurfa
 
 
Bursa
 
 
Hatay
 
 
İstanbul
 
 

Haritada Kars

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları