Kanada

Kanada Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kanada Uçuşları

En uygun ve ekonomik Kanada uçuşlarını listeleyin

Fikir Paylaş

Kanada Hakkında

Başkent Ottowa; Eğitim kenti olmasının yanı sıra, turistik açıdan ilgi çekici bir şehirdir. Ottawa Nehri’nin kıyısında yer alır. Montreal; Gece hayatı ile ünlü olan şehrin nüfusunun çoğunluğunu Fransızlar oluşturur. Paris’ten sonra en fazla Fransızca konuşulan ikinci büyük ildir. Toronto ve Vancouver yine Kanada’nın popüler şehirlerindendir. Vancouver Sanat Galerisi gibi yerler mutlaka ziyaret edilmelidir.

Kanada Fotoğrafları

Kanada Ülke Rehberi
 
Kanada Ülke Rehberi
 
Kanada Ülke Rehberi
 
Kanada Ülke Rehberi

Kanada Uçak Biletleri

Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyinde yer alan Kanada, 9.976.139 km2’lik bir yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Doğal güzellikleri, gelişmiş kış turizmiyle, dünyaca ünlü müzeleri ve tarihi eserleriyle turistlerin göz bebeği olan Kanada’da gezmekle bitiremeyeceğiniz muhteşem bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Kanada’nın en gelişmiş havalimanları arasında yer alan, Toronto’daki Toronto Island Havalimanı ve Toronto Pearson Havalimanı; başkent Ottowa’da hizmet veren Ottowa Uluslararası Havalimanı, Montreal bölgesindeki Montereal Uluslararası Havalimanı, Calgary kentindeki Calgary Havalimanları aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir. 

Siz de bizim sistemimiz aracılığıyla tüm Kanada uçuşlarından size en uygun olanı için online uçak biletinizi hiçbir acentaya gitmeden çok kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kanada Uçuşları

Kütahya
 
 
Gaziantep
 
 
Aydın
 
 
Ağrı
 
 
Sinop
 
 
Nevşehir
 
 

Kanada Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları