Kamboçya

Kamboçya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kamboçya Uçuşları

Kamboçya` ya en kolay ve ekonomik uçuşu bulun

Fikir Paylaş

Kamboçya Hakkında

Tekstilden sonra en büyük gelir kaynağıdır. Ocak-Aralık 2007 arasında 2 milyon turist ziyareti almıştır. Turistlerin çoğunuğu (%51) Siem Reap şehrini tercih etmiştir. Angkor Wat Tapınakları ülkenin en büyük turizm gelirini oluşturmaktadır ve Siem Reap yakınlarındadır.

Kamboçya Fotoğrafları

Kamboçya Ülke Rehberi
 
Kamboçya Ülke Rehberi
 
Kamboçya Ülke Rehberi
 
Kamboçya Ülke Rehberi

Kamboçya Uçak Biletleri

Güneydoğu Asya`da yer alan bir ülke olan Kamboçya, 181,035 km2’lik bir yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Kuzeybatıda Tayland, kuzeyde Laos, doğuda Vietnam ile komşu olan Kamboçya’da ilginç Uzakdoğu kültürünü derinlemesine tanıyabilir ve muhteşem doğal güzelliklerinde kaybolabilirsiniz.

Ülkenin başkenti ve en gelişmiş şehri olan Phnom Penh şehrinde hizmet veren Phnom Penh Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Kamboçya’ya kolayca seyahat edebilirsiniz.
 
Siz de karşılaştırmalı bilet sistemimiz aracılığıyla size en uygun ve ekonomik Kamboçya uçuşu için online uçak biletinizi oturduğunuz yerden kolayca satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kamboçya Uçuşları

Alanya
 
 
Balıkesir
 
 
Elazığ
 
 
Adana
 
 
Kütahya
 
 
Niğde
 
 

Kamboçya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları