Kahire, Mısır

Kahire Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kahire Uçuşları

Mısır` ın gözbebeği Kahire` ye uygun uçuş bulun

Fikir Paylaş

Kahire Hakkında

Kahire`de gökdelenler, bulvarlar ve modern parklara rastlayamazsınız. Kentte yüzyıllar öncesine ait yapılar hüküm sürer. Kahire eski tapınakları, Hristiyan, Yahudi ve Müslümanlara ait abideleri, modern sanat ve heykelciliği, eski dönemlerden, özellikle de Firavun döneminden kalma yerleşim yerleri, Piramitleri ve Nil Nehri ile dikkatleri çeken bir kenttir.

Kahire Fotoğrafları

Kahire Şehir Rehberi
 
Kahire Şehir Rehberi
 
Kahire Şehir Rehberi
 
Kahire Şehir Rehberi

Kahire Uçak Biletleri

Mısır’ın başkenti olan Kahire, Arap dünyasının ve Afrika’nın en gelişmiş şehridir ve  toplam 17 milyonu aşan bir nüfusa sahiptir. Gelişmiş din turizmiyle her yıl ziyaretçi akınına uğrayan Kahire şehri, devasa tarihi eserleri ve renkli kültürüyle sizleri kolayca büyüleyecek.

Kahire Uluslararası Havalimanı, Mısır`daki en yoğun havalimanıdır. Kahire`nin yaklaşık 15 km kuzeydoğusunda bulunmaktadır. Egypt Air`in merkezi (hub) olan Kahire Uluslararası Havalimanı, Afrika`nın da en büyük ikinci havalimanıdır.

Siz de karılaştırmalı yurtdışı online bilet sistemimizi kullanarak tüm havayolu firmalarının Kahire uçuşları arasından dilediğiniz firma ve dilediğiniz sefer için zahmetsiz bir şekilde yurtdışı uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kahire Uçuşları

Lefkoşa
 
 
Niğde
 
 
Çorlu
 
 
Kastamonu
 
 
Erzurum
 
 
Uşak
 
 

Kahire Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları