Kabil, Afganistan

Kabil Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kabil Uçuşları

Kabil` e en uygun biletleri burada bulun

Fikir Paylaş

Kabil Hakkında

Kabil` de pek çok görülecek eser vardır. Darul Aman Sarayı, kendi adını taşıyan yolun sonunda Kabil Müzesi’nin yanında bulunuyor. Bu yapı 1920 yılında Kral Amanullah’ın Sarayı olarak inşa edilmiş. Savaşlar ve depremler gibi nedenlerden dolayı tekrar tekrar yenilenmiş. Bu mimari eserin bir kez daha elden geçirilmesi düşünülüyor. Darul Aman Sarayı’nın arkasındaki tepede bulunan Davud Han Anıtı, Güney Kabil’i geniş biçimde görebilmeye olanak tanıyor.

Kabil Fotoğrafları

Kabil Şehir Rehberi
 
Kabil Şehir Rehberi
 
Kabil Şehir Rehberi
 
Kabil Şehir Rehberi

Kabil Uçak Biletleri

Afganistan’ın yönetim merkezi ve en gelişmiş şehri olan Kabil, yaklaşık 3,9 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Dünyaca ünlü sarayları ve doğal güzellikleriyle bu şehirde sizi ilginç bir deneyim bekliyor.

Kabil Uluslararası Havaalanı, Afganistan`ın başkenti Kabil`deki uluslararası havaalanıdır. Khwaja Rawash Havaalanı olarak da bilinir. Ticari hava trafiğinin yanı sıra, ISAF`ın görev süresinin bir parçası olarak aynı zamanda bir askeri havaalanı olarak diğer NATO ülkelerin ve ABD tarafından kullanılmaktadır. Şehir merkezine üç kilometre uzaklıktadır ve deniz seviyesinden yaklaşık 1.800 m yükseklikte yer alır.

Siz de yurtdışı online uçak bileti sitemizi kullanarak dilediğiniz Kabil uçak seferi için kolay ve güvenli bir şekilde yurtdışı online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kabil Uçuşları

Elazığ
 
 
Yozgat
 
 
Batman
 
 
Hatay
 
 
Antalya
 
 
Gaziantep
 
 

Kabil Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları