İsrail

İsrail Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

İsrail Uçuşları

İsrail için en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

İsrail Hakkında

Kudüs, 3.5 milyon turistle, İsrail’in en çok ziyaret edilen şehridir. Tel Aviv İsrail’in ikinci en büyük şehri ve ayrıca kozmopolit, kültürel ve finansal açıdan global bir şehirdir. Tel Aviv’de UNESCO’nun dünya miraslarından olan Bauhaus mimarisiyle dolu bir alan mevcuttur. Safed, Yahudilikteki dört kutsal şehirden biridir. Talmud’un büyük bir kısmının yazıldığı ve Kabala’nın geliştiği yerdir. Zanaatkarlarıyla ünlüdür.

İsrail Fotoğrafları

İsrail Ülke Rehberi
 
İsrail Ülke Rehberi
 
İsrail Ülke Rehberi
 
İsrail Ülke Rehberi

İsrail Uçak Biletleri

Ortadoğu`da, Asya ve Afrika kıtalarının kesiştiği yerde bulunan bir devlet olan İsrail 20.770 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzeyinde Lübnan, doğusunda Suriye ve Ürdün, güneybatısında Mısır, batısında Akdeniz yer alır. Dünyanın en eski yerleşim yerlerinin bulunduğu İsrail, din turizminde de ünlü bir ülkedir.

İsrail’in en çok kullanılan havalimanları; Başkent Tel Aviv’deki Tel Aviv Uluslararası Havalimanı; gelişmiş bir liman kenti olan Elat’ta hizmet veren Elat Havalimanı ve Ovda şehrindeki Ovda Havalimanları’dır.

Siz de karşılaştırmalı uçak sistemimizi kullanarak tüm İsrail uçuşlarını tek ekrandan görüntüleyebilir; size en uygun uçuş için kolay ve güvenli bir şekilde online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı İsrail Uçuşları

Uşak
 
 
Nevşehir
 
 
Gazipaşa
 
 
Van
 
 
Kars
 
 
Sinop
 
 

İsrail Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları