Isparta, Türkiye

Isparta Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Isparta Uçuşları

Gül diyarı Isparta uçak biletleri tek ekranda

Fikir Paylaş

Isparta Hakkında

Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerinin kesiştiği Göller Bölgesi denilen noktada yer alan Isparta ili, Eğirdir, Kovada ve Gölcük gölleri, Kovada ve Kızıldağı Milli Parkları ile zengin bir fauna ve floraya sahiptir. Isparta yakın çevresi ile birlikte Pisidia yöresinin önemli yerleşim merkezlerinden birisidir. Yöredeki yerleşmenin tarihi paleolitik (Eskitaş) dönemine kadar dayanmaktadır. Pisidia bölgesi M.Ö. 2000’lerde Luvi ve Arzava topluluklarının yerleşim alanı idi.

Isparta Fotoğrafları

Isparta Şehir Rehberi
 
Isparta Şehir Rehberi
 
Isparta Şehir Rehberi
 
Isparta Şehir Rehberi

Isparta Uçak Biletleri

Isparta, coğrafi konumu itibari ile Ege, Akdeniz ile İç Anadolu bölgeleri arasında hem fiziki hem de kültürel bir köprü gibidir. Bazı bölgelerinde İç Anadolu kültürü görülürken, bazı bölgelerde Ege ve Akdeniz kültürlerine rastlamak mümkündür. Isparta` yı Isparta yapan önemli ögelerden biri gül bahçeleridir. Gül yetiştiriciliğinin en fazla yapıldığı şehirlerden biri olan Isparta, yaptığı ticari atılımlar sayesinde Isparta gülünü tüm dünyaya ihraç eder durumdadır. Ayrıca Eğirdir Gölü ve Şarkikaraağaç` daki Kızıldağ Milli Parkı şehrin eşsiz doğal güzelliklerinden sadece birkaçıdır.

1997 yılında faaliyete giren Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta` ya uçak yolculuğu yapmak veya Isparta` dan uçak ile ayrılmak isteyenlerin yükünü bir hayli hafifletmiştir. Isparta Havalimanı açılmadan önce yolcular Antalya` ya uçak yolculuğu yapıp oradan karayolu ile Isparta` ya geliyorken, günümüzde Türk Hava Yolları ve Anadolujet sayesinde özellikle İstanbul` dan Isparta` ya direkt uçuşlar bulabilmektedirler.

Siz de en uygun Isparta uçuşlarını tek ekranda görebilir, seçtiğiniz uçuşa anında online uçak bileti alabilirsiniz. Karşılaştırmalı bilet sistemimizi bir tık ötede size hizmet vermeyi beklemektedir.

Direkt veya Aktarmalı Isparta Uçuşları

Aydın
 
 
Antalya
 
 
Van
 
 
Uşak
 
 
Karaman
 
 
Tunceli
 
 

Haritada Isparta

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları