Irak

Irak Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Irak Uçuşları

En ekonomik Irak uçak seferlerini listeleyin

Fikir Paylaş

Irak Hakkında

M.S. 766 yılında kurulmuş olan Bağdat, Abbasiler döneminde “İslam başkenti” olarak ilan edilmiş olup, zengin bir tarihe sahip, köklü bir şehirdir. Kerkük; Irak’ın kuzeydoğusunda kent, aynı adı taşıyan yönetim biriminin merkezidir. Süleymaniye Ortadoğu’nun en verimli düzlüklerinin hemen başucunda, denizden 883 metre yüksekliktedir.

Irak Fotoğrafları

Irak Ülke Rehberi
 
Irak Ülke Rehberi
 
Irak Ülke Rehberi
 
Irak Ülke Rehberi

Irak Uçak Biletleri

Orta Doğu’daki  Körfez Bölgesi’nde  437.072 km²’lik bir yüzölçümüne sahip olan Irak; kuzeyde Türkiye, batıda Suriye ve Ürdün, doğuda İran, güneyde Suudi Arabistan ve Kuveyt ile çevrilidir. Tarihteki en eski yerleşim yerlerinden olan Mezopotamya topraklarının üzerinde yer alan Irak’ta adeta o dönemlere gitmiş gibi unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Irak’ın en büyük havalimanları olan başkentteki Bağdat Uluslararası Havalimanı, ülkenin ikinci büyük şehri Erbil’deki Erbil Havalimanı, Kerkük’te hizmet veren Kerkük Uluslararası Havalimanı ve Süleymaniye kentindeki Süleymaniye Havalimanı ile ülkeye ulaşım sağlanabilir.

Siz de karşılaştırmalı uçak bilet sistemimizi kullanarak tüm havayolu şirketlerinin en ekonomik Irak uçuş biletlerini tek ekranda görüntüleyebilir; dilediğiniz uçuş için tek tıkla online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Irak Uçuşları

Burdur
 
 
Elazığ
 
 
Ağrı
 
 
Isparta
 
 
Giresun
 
 
Konya
 
 

Irak Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları