Hopa, Türkiye

Hopa Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Hopa Uçuşları

Artvin Hopa` ya uçak bileti alın

Fikir Paylaş

Hopa Hakkında

Artvin iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 303 kilometrekare, nüfusu 16.409 dur. Yüzeyi genel olarak ormanlarla kaplı dağlardan, dik meyilli yamaçlardan ve bu yamaçlar arasındaki derin vadilerden meydana gelmiştir. Karadeniz kıyısında güzel bir ilçedir. Halk balıkçılık, meyvecilik ve çiftçilikle geçinmektedir.İlçe merkezi 4.881 nüfuslu Hopa kasabasıdır.

Hopa Fotoğrafları

Hopa Şehir Rehberi
 
Hopa Şehir Rehberi
 
Hopa Şehir Rehberi
 
Hopa Şehir Rehberi

Hopa Uçak Biletleri

Hopa, Artvin` in bir ilçesi olsa da, Gürcistan` a daha yakın bir şehirdir. Hemen hemen her Karadeniz şehrinde olduğu gibi, denize paralel uzaman bir dağ sırasının yamaçlarında kurulmuş bu şehir, sakinliği ve doğal güzellikleri ile pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. 

Hopa şehri, sahip olduğu ticari liman sayesinde Karadeniz ticaretinde önemli bir yer kaplamaktadır. Gürcistan sınır kapısına yakın olması bu şehirden yapılan veya transit geçen dış ticaretin de hareketli olmasına sebep olmaktadır.

Her ne kadar bazı kaynaklarda Hopa Havalimanı diye bir havalimanı geçse de, aslında bu şehirde havalimanı yoktur. En azından şimdilik yoktur. Hopa` ya uçmak isteyen yolcular Hopa` ya en yakın şehir olan Trabzon Havalimanı` na veya Gürcistan şehri olan Batum Havalimanına inmekte, oradan da Hopa Havaş servisleri ile Hopa şehrine transfer edilmektedir.

Siz de size en uygun Hopa uçak biletlerini hiç zorlanmadan tek ekranda görüntüleyebilir, size en uygun Hopa uçuşunu satın alıp online biletiniz ile uçabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Hopa Uçuşları

Ankara
 
 
Edremit
 
 
Düzce
 
 
Diyarbakır
 
 
Edirne
 
 
Hakkari
 
 

Haritada Hopa

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları