Hong Kong, Çin

Hong Kong Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Hong Kong Uçuşları

Asya` nın yıldızı Hong Kong` a tüm uçuşlar burada

Fikir Paylaş

Hong Kong Hakkında

Hong Kong’u keşfetmeye başlamadan önce yapacağınız en iyi şeylerden biri Octopus Kart almaktır. Havalimanından ya da metro istasyonlarından alabileceğiniz bu kartı; metro, otobüs ve tramvayların yanı sıra Hong Kong’da çok yaygın olan 7eleven’larda da kullanabilirsiniz.Hong Kong dik ve yokuşlu bir coğrafyaya sahip olduğundan ulaşımı kolaylaştırmak adına farklı yöntemler geliştirilmiştir.

Hong Kong Fotoğrafları

Hong Kong Şehir Rehberi
 
Hong Kong Şehir Rehberi
 
Hong Kong Şehir Rehberi
 
Hong Kong Şehir Rehberi

Hong Kong Uçak Biletleri

Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı, 1.092km2’lik yüzölçümüne sahip özel bir yönetim bölgesi olan Hong Kong; Uzakdoğu bölgesinde endüstri ve turizm bakımından en gelişmiş bölgedir. Uzakdoğu kültürüne ait binbir çeşit güzelliğin bulunduğu Hong Kong’da gezmekle bitiremeyeceğiniz rüya gibi bir tatil yaşayacaksınız.

Hong Kong’un ana havalimanı olan Hong Kong Uluslararası Havalimanı ayrıca Hong Kong’a 38 km uzaklıktaki Shenze Havalimanı ve 66 km uzaklıktaki Zhuhai Havalimanı aracılığıyla ulaşım sağlanabilir.

Siz de karşılaştırmalı online bilet sistemimizi kullanarak tüm Hong Kong uçuşlarını tek ekrandan görüntüleyebilir; programınıza en uygun yurtdışı uçuş için en ekonomik fiyatlardan online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Hong Kong Uçuşları

Şırnak
 
 
Uşak
 
 
Erzurum
 
 
Elazığ
 
 
Muş
 
 
Zonguldak
 
 

Hong Kong Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları