Gürcistan

Gürcistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Gürcistan Uçuşları

Gürcistan` a en kolay ve ekonomik uçuşu bulun

Fikir Paylaş

Gürcistan Hakkında

Batum, deniz kıyısında kurulmuş tam bir tatil şehri. Liman kenti özellikleri taşıyan şehir, büyük turistik gemilerin durak noktası olması nedeniyle çok sayıda turisti ağırlıyor. Piazza Meydanı, Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Chacha Tower, İzmir Konak Saat Kulesi’nin bir kopyası olan, 25 metre yüksekliğinde, 4 çeşmeli kule Liman yakınında yer alıyor.

Gürcistan Fotoğrafları

Gürcistan Ülke Rehberi
 
Gürcistan Ülke Rehberi
 
Gürcistan Ülke Rehberi
 
Gürcistan Ülke Rehberi

Gürcistan Uçak Biletleri

Karadeniz’in doğu kıyısında, Güney Kafkasya’da 69.700 km²’lik yüzölçümüne sahip Gürcistan, kuzeyde Rusya, doğuda Azerbaycan, güneyde Ermenistan ve güneybatıda Türkiye ile komşudur. Köklü tarihi ve kendine has kültürüyle ayrıca da konfor turizmiyle de ünlü olan Gürcistan’da unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gürcistan’daki en önemli havalimanları; Batum’daki Batum Uluslararası Havalimanı, Kutasis şehrinde hizmet veren Kopitnari Havalimanı ve Kutasis Havalimanı başkent Tiflis’deki Tiflis Havalimanı’dır

Siz de tüm online Gürcistan uçuşlarını tek ekranda görüntüleyerek karşılaştırabilir; size en uygun ve ekonomik uçak biletini sitemizin güvenli altyapısı sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Gürcistan Uçuşları

Mardin
 
 
Ardahan
 
 
Hopa
 
 
Adıyaman
 
 
Antalya
 
 
Aydın
 
 

Gürcistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları