Gümüşhane, Türkiye

Gümüşhane Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Gümüşhane Uçuşları

Gümüşhane` ye uçakla ulaşım imkanlarını görün

Fikir Paylaş

Gümüşhane Hakkında

Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgesi arasında, Çin-Trabzon Tarihi İpek Yolu Güzergahı üzerinde, tarih ile doğal güzelliklerin kucaklaştığı, zengin Gümüş Madeni ocaklarından dolayı Gümüşhane adını taşıyan bir ildir. Gümüşhane Milattan Önce 3000`lere uzanan tarihi içerisinde bir çok uygarlıklara ev sahipliği yaparak bu kavimler mozaiğinin izlerini günümüze taşımaktadır.

Gümüşhane Fotoğrafları

Gümüşhane Şehir Rehberi
 
Gümüşhane Şehir Rehberi
 
Gümüşhane Şehir Rehberi
 
Gümüşhane Şehir Rehberi

Gümüşhane Uçak Biletleri

Gümüşhane, Karadeniz Bölgesi ile Doğu Anadolu Bölgesi arasında çok önemli bir geçiş güzergahıdır. Bu iki bölge arasındaki stratejik konumu nedeni ile Gümüşhane, hem Karadeniz kültüründen hem de Doğu kültüründen nasibini almış bir kültür mozaiği şehridir. Sarp dağlar, zor iklim şartları ve engebeli arazi insanları Gümüşhane` den uzak tutamamış, aksine doğal kalmış güzellikleri ile daha da insanı kendine çekmiştir.

Gümüşhane` ye uçak seyahati yapmak günümüzde çok kolay bir seyahat değildir. Şehrin dağlık oluşu şehire havalimanı inşasını neredeyse imkansız kılmıştır. Bu sebeple Gümüşhane` ye uçakla gitmek isteyen yolcular civar illerdeki havaalanlarına uçak bileti almak durumunda kalmaktadırlar. Kuzeyde Trabzon Havalimanı` na uçuşlar vardır. Güneyde Erzincan Havalimanı yine alternatifler arasındadır. Güneydoğuda da Erzurum Havalimanı` na uçuşlar Gümüşhane` yi size yaklaştırır. Bu civar illere uçak ile ulaşım sağladığınız takdirde karayolu ile Gümüşhane` ye yaklaşık 2-3 saatte ulaşabilirsiniz.

Eğer Gümüşhane` ye uçak ile gitmek için ısrar ediyorsanız, bizim yurtiçi online uçak bileti sistemimizi kullanarak Trabzon` a , Erzurum` a veya Erzincan` a yurtiçi uçak seferleri bakabilir, dilediğiniz uçuşa anında uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Gümüşhane Uçuşları

Lefkoşa
 
 
Isparta
 
 
Mersin
 
 
Ardahan
 
 
Batman
 
 
Tekirdağ
 
 

Haritada Gümüşhane

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları