Giresun, Türkiye

Giresun Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Giresun Uçuşları

Giresun` a uçak ile gitmenin tam zamanı

Fikir Paylaş

Giresun Hakkında

Doğu Karadeniz Bölgesi`nde yer alan Giresun bir yarımada üzerine kurulmuştur. Giresun, Anadolu`nun kuzeydoğusunda, yeşille mavinin kucaklaştığı Karadeniz`in inci kentlerinden birisidir. Doğal ve tarihi değerler açısından turizme oldukça elverişli bulunan Giresun`un bakir ormanları, yaylaları ve akarsuları ilgi çekicidir.

Giresun Fotoğrafları

Giresun Şehir Rehberi
 
Giresun Şehir Rehberi
 
Giresun Şehir Rehberi
 
Giresun Şehir Rehberi

Giresun Uçak Biletleri

Giresun şehri, bir tarafında yemyeşil bir doğa diğer tarafında masmavi deniz ile Karadeniz` in en gözde şehirlerinden biridir. Özellikle fındık tarlaları ile nam salmış bu şehir, yayla turizmi ve doğa turizmi ile de özellikle yurtiçinden çok fazla turistin ilgisini çekmektedir.

Giresun şehrine uçak ile seyahat etmek isteyenler için 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan Or-Gi Havalimanı , başka bir deyişle Ordu Giresun Havalimanı, Türkiye` de denizin doldurularak denize inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma özelliği taşımaktadır.

Siz de tüm Giresun uçak biletlerini tek ekranda görüntülemek ve seçeceğiniz uçuşa online uçak bileti satın almak için bizim online bilet sistemimizi kullanabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Giresun Uçuşları

Şırnak
 
 
Nevşehir
 
 
Uşak
 
 
Denizli
 
 
Mardin
 
 
Ordu
 
 

Haritada Giresun

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları