Gazipaşa, Türkiye

Gazipaşa Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Gazipaşa Uçuşları

Akdeniz` in yeni gözdesi Gazipaşa` ya uçak biletleri bulun

Fikir Paylaş

Gazipaşa Hakkında

Tarihi MÖ 2000li yıllara uzanan Gazipaşanın ilk sakinleri Hititlerin bir kolu olan Luvilerdir. Yunanlılara, Romalılara, Selçuklulara, Karamanoğullarına da ev sahipliği yapan Gazipaşa Osmanlı Döneminde Fatih Sultan Mehmet`in Kaptan`ı Deryası Gedik Ahmet Paşa tarafından Alanya`nın fethinden 2 yıl sonra 1472de Karamanoğlu Beyliği`nden alınarak Osmanlı hakimiyetine dahil etmiştir.

Gazipaşa Fotoğrafları

Gazipaşa Şehir Rehberi
 
Gazipaşa Şehir Rehberi
 
Gazipaşa Şehir Rehberi
 
Gazipaşa Şehir Rehberi

Gazipaşa Uçak Biletleri

Gazipaşa şehri her ne kadar Antalya` nın bir ilçesi olsa da, Mersin` e yakınlığı nedeni ile Antalya ve Mersin arasında bir köprü gibidir. Deniz kenarındaki konumu ve sakin plajlarına rağmen Gazipaşa, diğer beldeler ile karşılaştırıldığında, turizm açısından çok fazla adından söz ettiren bir şehir değildir. Şehrin verimli toprakları, halkın tarım ile uğraşmasına imkan sağlamaktadır. 

Ulaşım açısından Gazipaşa pek çok Antalya ilçesine göre çok daha şanslıdır. Çünkü Antalya` nın batısına havayolu ulaşımını kolaylaştırmak amacı ile 2009 yılında trafiğe açılan Gazipaşa Havalimanı, günümüzde git gide artan bir uçuş çeşitliliğine ve sefer sıklığına sahiptir. Gazipaşa Havalimanı açıldığı tarihten bugüne, sadece yurtiçi uçuşlar ile değil, yurtdışı uçuşlar ile de Gazipaşa ve civar beldelere hizmet vermektedir.

Siz de tüm Gazipaşa uçak biletlerini diğer havayolu firmaları ile karşılaştırmak ve programınıza en uygun Gazipaşa uçuşlarını tek ekranda görmek isterseniz karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanabilirsiniz. Bizim sistemimiz sayesinde en ekonomik Gazipaşa uçak biletleri size bir tık uzakta; daha doğrusu bir tık yakındadır.

Direkt veya Aktarmalı Gazipaşa Uçuşları

Afyonkarahisar
 
 
Van
 
 
Edirne
 
 
Trabzon
 
 
Hakkari
 
 
Uşak
 
 

Haritada Gazipaşa

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları