Filipinler

Filipinler Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Filipinler Uçuşları

Filipinlere uçak bileti bakın

Fikir Paylaş

Filipinler Hakkında

Filipinler’in başkenti Manila’nın da bulunduğu Luzon, orta kesimde Visayas ve güneyinde Mindanao olmak üzere başlıca üç ada grubu bulunuyor. Yaklaşık 3 fil ağırlığında ve ortalama, bir otobüs büyüklüğünde olan zararsız balina köpekbalıkları, Filipinler’in Luzon Adası’nda yer alan Donsol Koyu’nun derinliklerinde yaşıyor.

Filipinler Fotoğrafları

Filipinler Ülke Rehberi
 
Filipinler Ülke Rehberi
 
Filipinler Ülke Rehberi
 
Filipinler Ülke Rehberi

Filipinler Uçak Biletleri

Filipinler, Güneydoğu Asya`da Malay Takımadaları bölgesinde yer alan 299.681 km2’lik yüzölçümüne sahip bir adalar ülkesidir. Köklü tarihi, birçok etnik yapının izlerini taşıyan renkli kültürü ve doğa harikası güzellikleriyle sizleri büyüleyecek bir ülkedir Filipinler.

Filipinler’ de birçok havalimanı vardır. Bunlardan en büyükleri; başkent Manila’daki Manila Uluslararası Havalimanı, Naga şehrinde hizmet veren Naga Havalimanı ve Kalibo bölgesindeki Kalibo Uluslararası Havalimanı’dır.

Siz de tüm Filipinler uçak biletlerini tek ekrandan karşılaştırabilir; programınıza en uygun olan uçuş için online biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Filipinler Uçuşları

Tekirdağ
 
 
Alanya
 
 
Elazığ
 
 
Edirne
 
 
Çorum
 
 
Ankara
 
 

Filipinler Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları