Eskişehir, Türkiye

Eskişehir Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Eskişehir Uçuşları

Öğrenci diyarı Eskişehir` e uçak bileti alın

Fikir Paylaş

Eskişehir Hakkında

Hititlere, Friglere dayanan tarihinde pek çok medeniyeti barındıran Eskişehir gelişen şehircilik anlayışı ve uygulamalarının yanı sıra iki üniversitesi, kültürel alt yapısı ile sanat yapıları, havacılık merkezi, planlı sanayisi, yer altı zenginlikleri ve sosyal yaşam seçenekleriyle kenti gelişmiş Avrupa kentleri seviyesine yaklaştırmıştır.

Eskişehir Fotoğrafları

Eskişehir Şehir Rehberi
 
Eskişehir Şehir Rehberi
 
Eskişehir Şehir Rehberi
 
Eskişehir Şehir Rehberi

Eskişehir Uçak Biletleri

Eskişehir, içerisinde yer alan üniversiteler sayesinde halk dilinde "öğrenci başkenti" olarak adlandırılmaktadır. Özellikle, Türkiye` nin en büyük üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi` nin Eskişehir` de oluşu kentin genç nüfusuna büyük derecede katkı sağlamıştır. Genç nüfusun da en çok para harcayan nüfus olduğunu kabul edersek, Eskişehir` de ticaretin ve nakit sirkülasyonunun diğer Anadolu şehirlerine göre daha hareketli olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Eskişehir, ticaret, kültür ve turizminde üniversiteler o kadar önemli bir role sahiptir ki, kentin havaalanı bile günümüzde Anadolu Üniversitesi` ne bağlı bir işletmedir. Eskişehir Anadolu Havalimanı Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi`ne aittir ve Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü içerisinde yer almaktadır. Bu havaalanından Türk Hava Yolları ile Eskişehir - İstanbul uçuşları` nın yanı sıra, Corendon ve Pegasus havayolu firmaları ile dönemsel olarak Eskişehir` den yurtdışı uçuşları da düzenlenmektedir.

Eskişehir` e uçakla gitmek istediğiniz taktdirde, bizim sistemimizden tüm uçuşları görebilir, en ekonomik eskişehir uçuşunu diğer uçuşlar ile karşılaştırıp size uygun olan uçuşa online uçak bileti satın alabilirsiniz.  

Direkt veya Aktarmalı Eskişehir Uçuşları

Niğde
 
 
Adana
 
 
Samsun
 
 
Erzurum
 
 
Çanakkale
 
 
Kastamonu
 
 

Haritada Eskişehir

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları