Edirne, Türkiye

Edirne Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Edirne Uçuşları

Avrupa sınırımız Edirne` ye uçakla gidin

Fikir Paylaş

Edirne Hakkında

Türkiye ile Yunanistan arasındaki Tekirdağ`ın kuzeyinde yer alan Edirne yıllar boyu Osmanlı başkenti, 18. yüzyılda ise Avrupa`nın en büyük yedi şehrinden biri olmuştur.100 yıl kadar bir süre Osmanlı İmparatorluğunun başkenti olması buradaki tarihi ve mimari açıdan önemli yapıların sebebidir. Edirne, camileri, dini kompleksleri, köprüleri, eski pazar yerleri, kervansarayları ve saraylarıyla yaşayan bir müzedir.

Edirne Fotoğrafları

Edirne Şehir Rehberi
 
Edirne Şehir Rehberi
 
Edirne Şehir Rehberi
 
Edirne Şehir Rehberi

Edirne Uçak Biletleri

Edirne, Türkiye` nin en uç noktalarından biridir. Coğrafi olarak Avrupa kıtasında yer alan Edirne, kültür olarak da Balkanlar ile Anadolu` yu kusursuz bir şekilde harmanlamayı başarabilmiş bir şehirdir. Anadolu` yu Avrupa` ya bağlayan otoyolların Türkiye` deki son noktası olan bu şehir, Avrupa` ya gitmekte olan gurbetçilerimizin de üzerinde mola verdiği son vatan toprağıdır. Edirne şehri, sadece ulaşım bakımından değil, tarihi yapıları ile de senede yüzbinlerce turist ağırlamaktadır. Özellikle Osmanlı döneminden kalma eserler Edirne` ye sokak sokak buram buram tarih kokusu yaymaktadır. Bu eserlerin en çok ziyaret edilenlerinden biri de neredeyse Edirne` nin sembolü haline gelmiş eser olan Selimiye Camii` dir. Bir diğer eser de adı ile münhasır Uzun Köprü` dür. 

Edirne` ye uçak ile gitmek günümüzde biraz meşakkatli bir iştir. Yani şu an için Edirne` de havalimanı malesef yoktur. Lakin Edirne` ye yakın zamanda küçük bir havalimanı yapılması planlanmaktadır. Özellikle küçük yolcu uçaklarının ve eğitim uçaklarının iniş kalkış yapması planlanan Edirne Havaalanı yapılıncaya kadar, Edirne` ye uçak seyahati yapmak isteyen misafirlerimiz o bölgeye en yakın havaalanı olan Tekirdağ Çorlu Havaalanı` na uçak bileti almak durumundadırlar. Uçuşlarını Çorlu Havalimanı` ya yapan misafirler, Çorlu` dan da karayolu ile Edirne` ye geçebilmektedirler.

Siz de sadece Edirne uçuşları için değil, Edirne ve civarındaki havaalanlarına tüm uçuşları tek ekranda görmek, uçuşları karşılaştırmak ve size en uygun uçak biletini online olarak satın almak için bizim karşılaştırmalı online bilet sistemimizi kullanabilirsiniz. Artık uçak bileti almak uçak yapmak kadar kolay...

Direkt veya Aktarmalı Edirne Uçuşları

Kastamonu
 
 
Lefkoşa
 
 
Malatya
 
 
Batman
 
 
Niğde
 
 
Tekirdağ
 
 

Haritada Edirne

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları