Diyarbakır, Türkiye

Diyarbakır Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Diyarbakır Uçuşları

Diyarbakır uçuşlarını karşılaştırın

Fikir Paylaş

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır ve çevresi tarih öncesi dönemlerden itibaren her devirde nemini korumuş Anadolu ile Mezopotamya Avrupa ile Asya arasında doğal bir geçiş yolu bir köprü görevi yapmış bu nedenle de çeşitli uygarlıkların tarihi ve kültürel mirasını günümüze kadar taşımıştır. Kent, tarih boyunca Amida, Amid, Kara-Amid, Diyar-Bekr, Diyarbekir ve Diyarbakır adlarını almıştır.

Diyarbakır Fotoğrafları

Diyarbakır Şehir Rehberi
 
Diyarbakır Şehir Rehberi
 
Diyarbakır Şehir Rehberi
 
Diyarbakır Şehir Rehberi

Diyarbakır Uçak Biletleri

Diyarbakır, hem tarihi ve turist güzellikleri bakımından hem de bölgeye liderlik eden coğrafi konumu bakımından ziyaretçilerin sık sık uğradığı şehirlerden biridir. Sadece turistik sebeplerden dolayı değil, iş ve eğitim sebebi ile de Diyarbakır` ı seçen vatandaşlarımız da Diyarbakır şehrine gittiklerinde sıradan bir doğu kentinden çok çok üstün bir şehir ile karşılaşmaktadır. Bazı gayri resmi kaynaklarda "Doğunun Paris`i" olarak anılır. Çünkü Diyarbakır` ın sosyal ve kültürel yaşam seviyesi, batıdaki büyükşehirler kadar olmasa da, standart bir doğu ilinin yukarısındadır.

Diyarbakır Havaalanı 1952 yılından bu yana hizmet vermekte olup hem yurtiçi uçuşlara hem yurtdışı uçuşlara, hem de askeri uçuşlara hizmet sağlamaktadır. Özellikle askeri personel, öğrenci, memur ve iş adamlarının tercihi olan Diyarbakır uçuşları, hem sefer sıklığı ile hem de ekonomik uçak bileti fiyatları ile Diyarbakır sakinlerini memnun etmektedir. Günümüzde Türk Hava Yolları, Anadolujet, Onurair, Sunexpress ve diğer havayolu firmaları hemen hemen her gün Diyarbakır uçuşları düzenlemektedir.

Uçakla Diyarbakır` a gitmek istediğinizde veya Diyarbakır` dan başka şehre uçmak istediğinizde bizim sistemimizden online uçak bileti alabilirsiniz. Karşılaştırmalı sistemimiz, uçuş yapmak istediğiniz tarihte online biletlemeye uygun tüm Diyarbakır uçak biletlerini karşılaştırabilir seçtiğiniz uçuşa internetten uçak bileti satın alabilirsiniz.  

Direkt veya Aktarmalı Diyarbakır Uçuşları

Antalya
 
 
Ağrı
 
 
Zonguldak
 
 
Çorlu
 
 
Bingöl
 
 
Bursa
 
 

Haritada Diyarbakır

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları