Çorum, Türkiye

Çorum Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Çorum Uçuşları

Leblebi cenneti Çorum` a uçuş bulun

Fikir Paylaş

Çorum Hakkında

Karadeniz Bölgesinin İç Anadolu’ya açılan kapısı olan Çorum İli , Anadolu kültür mozaiği içerisinde eşsiz bir konuma sahiptir. Günümüzden 7 bin yıl öncesine ait kültürel verilere rastlanan Çorum’da, ilk organize devleti kuran Hititlerin ilk başkenti Hattuşa bulunmaktadır.Orta Karadeniz Bölümü`nün iç kısmında yer almaktadır. Doğuda Amasya, güneyde Yozgat, batıda Çankırı, kuzeyde Sinop, kuzeydoğuda Samsun, güneybatıda Kırıkkale ile çevrilidir.

Çorum Fotoğrafları

Çorum Şehir Rehberi
 
Çorum Şehir Rehberi
 
Çorum Şehir Rehberi
 
Çorum Şehir Rehberi

Çorum Uçak Biletleri

Çorum şehri, tabiri caizse bir kültür kütüphanesidir. Sanatta, yaşam biçiminde, yiyecek içeceklerde, tarih kültürde tamamen kendi motiflerini taşıyan ve yüzyıllardır çizgisinden sapmayan bir şehirdir Çorum. Tarihte döneminin en büyük devletlerinden biri olan Hititler` e başkentlik yapmış olan bu şehir, tarihi değerlerine sahip çıkması ile de bilinir. Tabi bu kadar kültür mirasının yanı sıra Çorum Leblebisi de Çorum kültürünün dünyaya açılan kapılarından biridir.

Çorum şehri, sınırları içerisinde havaalanı olmamasına rağmen havayolu ile kolay ulaşılır şehirlerden biridir. Şehre yakın olan Amasya Merzifon Havaalanı, karayolu yolculuğunu istemeyip  Çorum` a uçakla gitmek isteyen yolcuların ilk tercihlerinden biridir. Fakat, Amasya Merzifon Havalimanı` na uçuşlar diğer civar havaalanlarına yapılan uçak seferleri kadar çeşitli ve sık olmadığı için uçuş tarihinizi iyi seçmeniz gerekmektedir. Amasya Merzifon Havaalanı` na alternatif olarak biraz daha uzak olan Ankara Esenboğa Havalimanı veya Samsun Çarşamba Havalimanı da uzaklardan Çorum` a gelecek misafirlerin tercihleri arasındadır. Tabi havaalanında indikten sonra Çorum` a karayolu ile ulaşım mesafesi Ankara ve Samsun` dan gidenler için fazladır. Dolayısı ile Çorum`a havayolu ulaşımı için şimdilik en uygun alternatif Amasya Merzifon Havaalanı` na inmektir.

Siz de Çorum uçak bileti aramak veya yakın illere uçuş bulup Çorum` a uçakla gitmek istiyorsanız bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimiz tam size göre. Tek ekranda tüm havayolu firmalarını kıyaslayıp size en uygun yurtiçi uçak bileti için anında online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Çorum Uçuşları

Kütahya
 
 
Erzurum
 
 
Tunceli
 
 
Konya
 
 
İstanbul
 
 
Eskişehir
 
 

Haritada Çorum

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları