Çorlu, Türkiye

Çorlu Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Çorlu Uçuşları

Tekirdağ Çorlu` ya uçak biletleri burada

Fikir Paylaş

Çorlu Hakkında

Tekirdağ iline 38 km uzaklıkta olan Çorlu, Ergene havzasında ve Trakya’nın merkezi bir yerinde, plato yüzeyinin üzerindeki düzlükte yer alır. Elverişli doğal yapısı, güçlü ulaşım bağlantıları, önemli sanayisi, iş olanakları ve stratejik önemi ile Tekirdağ`ın en büyük ilçesi olan Çorlu, Türkiye`nin de en gelişmiş ilçelerindendir.

Çorlu Fotoğrafları

Çorlu Şehir Rehberi
 
Çorlu Şehir Rehberi
 
Çorlu Şehir Rehberi
 
Çorlu Şehir Rehberi

Çorlu Uçak Biletleri

Çorlu deyince aklımıza çok fazla tarihi veya turistik öge gelmez. Çorlu daha çok sanayisi ve sahili ile ünlü bir ilçedir. Büyüklüğü ve sosyo-kültürel yapısı ile en az, bağlı bulunduğu Tekirdağ ili kadar tanınmış bir şehirdir.
  
Günümüzde, özellikle uçakla Tekirdağ` a gitmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olan Çorlu Havalimanı, çok fazla uçak seferleri gerçekleştirmese de, Borajet ve benzeri havayolu firmalarının indiği ve kalktığı önemli bir havalimanıdır. Sistemimizde tüm Tekirdağ ve Çorlu uçak biletlerini görüntüleyebilir, dilediğiniz uçuşa online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Çorlu Uçuşları

Trabzon
 
 
Ankara
 
 
Van
 
 
Edirne
 
 
Ardahan
 
 
Kilis
 
 

Haritada Çorlu

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları