Çanakkale, Türkiye

Çanakkale Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Çanakkale Uçuşları

Kahramanlar toprağı Çanakkale` ye uçun

Fikir Paylaş

Çanakkale Hakkında

Kıyılarıyla Avrupa ve Asya`yı birleştiren Marmara ve Ege Denizini birbirini bağlayan Çanakkale savaşlarının en kanlı muharebelerinin cereyan ettiği, çok sayıda şehitlik, anıt ve mezarlıkların bulunduğu Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Troya, Assos gibi eski uygarlık merkezlerinin beşiği olan il iç ve dış turizmde önemli bir yer almaktadır.

Çanakkale Fotoğrafları

Çanakkale Şehir Rehberi
 
Çanakkale Şehir Rehberi
 
Çanakkale Şehir Rehberi
 
Çanakkale Şehir Rehberi

Çanakkale Uçak Biletleri

Çanakkale hem doğal güzellikleri hem de Türk tarihine katkıları bakımından çok sayıda turisti çeken ve daha fazla ziyaretçiyi hak eden bir şehirdir. Aslında Çanakkale, Türk tarihine katkıları olduğu kadar Avustralya ve Yeni Zelanda tarihinde de önemli bir yere sahiptir. Biz nasıl 18 Mart tarihinde kutlamalar yapıyorsak; Avustralyalı ve Yeni Zelandalı ziyaretçiler de 25 Nisan tarihinde Çanakkale` ye gelip atalarını anarak kutlamalar yapmaktadırlar. 

Çanakkale` de şu an için çok yoğun bir hava trafiği yoktur. Çanakkale Havalimanı, günümüzde sadece Borajet ve benzeri küçük filolu havayolu şirketlerine ve özel jetlere hizmet vermektedir. Modern havalimanlarına göre daha küçük kalan ve pisti de daha kısa olan Çanakkale Havalimanı, iyileştirme çalışmalarının ardından diğer şehirlerle yarışır seviyede Çanakkale uçuşları düzenlemeyi hedeflemektedir. 

Çanakkale` ye uçak bileti almak istediğinizde bizi tercih ederseniz o güzergahtaki tüm uçuşları ve bilet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz uçuşu seçer, online uçak bileti alır ve güvenli bir şekilde Çanakkale uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Çanakkale Uçuşları

Edremit
 
 
Samsun
 
 
Sinop
 
 
Şanlıurfa
 
 
Amasya
 
 
Kayseri
 
 

Haritada Çanakkale

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları