Burdur, Türkiye

Burdur Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Burdur Uçuşları

Burdur şehrine uçakla gitmenin alternetiflerini bulun

Fikir Paylaş

Burdur Hakkında

Burdur, ilk insanların yaşadıkları yerleşim yerleri, antik kentleri ve Türk İslam eserleri ile önemli bir turizm merkezidir. Akdeniz Bölgesi`nin iç kısmında bulunan Burdur ili doğu ve güneyden Antalya, batıdan Denizli, güneybatıdan Muğla, kuzeyden Afyon, kuzeydoğudan ise Isparta ile komşudur. Çeşitli kaynaklar ve arkeolojik bulgular, antik dönemde Pisidia olarak adlandırılan bölgede yer alan Burdur ilinde Paleolitik Çağdan bu yana yaşanıldığını göstermektedir.

Burdur Fotoğrafları

Burdur Şehir Rehberi
 
Burdur Şehir Rehberi
 
Burdur Şehir Rehberi
 
Burdur Şehir Rehberi

Burdur Uçak Biletleri

Burdur, coğrafi konum, jeolojik yapı ve su kaynaklarına yakınlığı itibari ile çok eski çağlardan günümüze kadar çok çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bu özelliği de Burdur` un Türkiye` deki en önemli tarihi kalıntılarından bazılarına ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Dolayısı ile turizm, özellikle tarih - kültür turizmi Burdur` un en önemli tanıtım araçlarından biridir.

Burdur` a uçakla gitmek günümüzde çok kolay bir ulaşım yöntemi değildir malesef. Çünkü Burdur` da henüz sivil bir havalimanı işletmesi yoktur. Burdur` a havayolu ulaşımı sağlamak isteyen yolcular civar illerdeki havalimanlarına uçak bileti alıp, inişten sonra karayolu ile Burdur` a gitmektedirler. Örneğin Isparta Havalimanı, Antalya Havalimanı, Burdur` a yakın havalimanları arasındadır. Uçuş yoğunluğu ve sefer sıklığı nedeni ile Antalya Havaalanı daha çok tercih edilen havaalanıdır.

Siz de ekonomik Burdur uçuşu için en uygun seferleri tek ekranda görmek ister misiniz? Bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimiz ile Burdur` a uçak seyahati yapmak isteyen misafirlerimiz Burdur` a en yakın havalimanları için anında online bilet satın alabiliyor. Siz de yurtiçi uçuşunuzu seçin, alın ve ekonomik uçun.

Direkt veya Aktarmalı Burdur Uçuşları

Hopa
 
 
Muş
 
 
Ordu
 
 
Düzce
 
 
Eskişehir
 
 
Erzurum
 
 

Haritada Burdur

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları