Bükreş, Romanya

Bükreş Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Bükreş Uçuşları

Romanya` nın gözdesi Bükreş uçuşlarına bir göz atın

Fikir Paylaş

Bükreş Hakkında

Bükreş’te gezilecek yerlerin başında şu yapılar gelmektedir; Ulusal Tarih Müzesi, Neolitik dönemlerden 1920’lere kadar Romanya tarihine ait eserlerin sergilendiği müze, ülkenin tarihine giriş için çok iyi bir başlangıç noktası. Parlamento Binası ve Meydanı, Komünist Parti lideri Çavuşesku’nun talimatıyla 1984 yılında inşaatı başlayan yapı 1989 yılında Çavuşesku idam edildiğinde halen tamamlanmamıştı.

Bükreş Fotoğrafları

Bükreş Şehir Rehberi
 
Bükreş Şehir Rehberi
 
Bükreş Şehir Rehberi
 
Bükreş Şehir Rehberi

Bükreş Uçak Biletleri

Romanya’nın en gelişmiş şehri olan Bükreş, yaklaşık 2 milyon kadar bir nüfusa sahiptir. Ülkenin en çok turist çeken şehri olan Bükreş, ilginç tarihi eserleri ve tabiat harikası güzellikleriyle muhteşem bir tatil geçirebileceğiniz şehirlerin başında yer alıyor. Şehirde hizmet veren iki tane uluslararası havalimanı vardır. Bunlar Baneasa Uluslararası Havalimanı ve Bükreş Otopeni Uluslararası Havalimanı’dır. Siz de sitemiz aracılığıyla hiçbir acenteya gitmeden tüm Bükreş uçuşlarını kolayca kontrol edebilir ve dilediğiniz uçuş için tek tıkla online bilet alarak tatilinizin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Bükreş Uçuşları

Burdur
 
 
Kayseri
 
 
Şırnak
 
 
Isparta
 
 
Zonguldak
 
 
Mardin
 
 

Bükreş Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları