Bayburt, Türkiye

Bayburt Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Bayburt Uçuşları

En uygun Bayburt biletlerini görün

Fikir Paylaş

Bayburt Hakkında

Bayburt, Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan bir ildir. Yerli halkın önemli bir bölümünü Türkmen-Çepniler oluşturur.İlde merkez ilçeyle beraber 3 ilçe, 6 belediye ve 165 köy vardır.Bayburt Doğu Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan Erzurum-Trabzon yolunda; tarihi İpek Yolu üzerindedir. Marco Polo ve Türk seyyah Evliya Çelebi bu yoldan geçmişlerdir. Çoruh Nehri`nin kıyısında bulunan şehrin tarihi M.Ö. 3000′lere kadar uzanır.

Bayburt Fotoğrafları

Bayburt Şehir Rehberi
 
Bayburt Şehir Rehberi
 
Bayburt Şehir Rehberi
 
Bayburt Şehir Rehberi

Bayburt Uçak Biletleri

Bayburt şehri, tam da Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin kesiştiği noktada yer aldığı için Doğu kültürü ile Karadeniz kültürünü motifleri hiç bozmadan harmanlayabilmiş bir şehirdir. İnsanların Bayburt` a gitmesi için pek çok sebep vardır. Tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve kültür mirasları bu sebeplerden sadece birkaçıdır. 

Bayburt` a ulaşım konusuna gelirsek; Bayburt` a uçakla gitmek günümüzde diğer pek çok şehire uçakla gitmek kadar kolay değildir. Çünkü henüz Bayburt` da havalimanı yoktur. Ama uçakla Bayburt seyahati yapmak isteyen ziyaretçiler direkt olarak Bayburt` a uçuş yapamasalar da, civar illerin havalimanlarına uçak bileti alıp o illerden Bayburt` a karayolu ulaşımı sağlayabilmektedirler. Örneğin Trabzon Havalimanı Bayburt` a yakın havalimanları arasında en işlek olanıdır. Erzurum Havalimanı da Bayburt` a yakındır. Dileyen misafirlerimiz için de Erzincan Havalimanı yine seçenekler arasındadır. 

Bayburt civarındaki tüm havalimanlarına uçuşları kontrol etmek için bizim online uçak bileti sistemimizi kullanabilirsiniz. Karşılaştırmalı bilet sistemi sayesinde Bayburt` a uçak yolculuğu yapmanın tüm alternatiflerini görüntüleyebilir, dilediğiniz uçuşa anında online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Bayburt Uçuşları

Ordu
 
 
Kars
 
 
Samsun
 
 
Çorum
 
 
Van
 
 
Siirt
 
 

Haritada Bayburt

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları