Batman, Türkiye

Batman Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Batman Uçuşları

Batman uçak biletleri ile her yer çok yakın

Fikir Paylaş

Batman Hakkında

Batman, Türkiye Cumhuriyetinin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan, Dicle`nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan antik kenti Hasankeyf, bini aşkın mağaralarıyla, tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikasıdır. Ayrıca Batman, nüfusu hızla artan; sanayi, petrol ve inşaat sektörünün de gelişmesiyle de bölgede güçlü konuma sahip bir kenttir.

Batman Fotoğrafları

Batman Şehir Rehberi
 
Batman Şehir Rehberi
 
Batman Şehir Rehberi
 
Batman Şehir Rehberi

Batman Uçak Biletleri

Batman şehri, yakın tarihe kadar sürekli dışarıya göç verirken, günümüzde sanayinin de gelişmesi ile çevre yerleşim bölgelerinden göç alır duruma gelmiştir. Petrol rafinerisi ve petrol kuyuları Batman sanayisinin lokomotiflerindendir. 

İnsanların Batman seyahatinin sebebi tabiki de sadece sanayi değildir. Onbinlerce yıl önce bile en köklü medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu şehir, günümüzde Hasankeyf de dahil bu medeniyet kalıntıları sayesinde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmuştur. Siz de Batman` a uçak bileti almak veya Batman` dan başka şehre uçmak istiyorsanız bizim online bilet sistemimizi kullanabilirsiniz. Tüm uçuşları listeler, dilediğiniz uçuşa en ekonomik bilet fiyatlarını görür, dilediğiniz uçuşa  uçak bileti satın alırsınız.

Direkt veya Aktarmalı Batman Uçuşları

Bitlis
 
 
Uşak
 
 
Erzurum
 
 
Siirt
 
 
Erzincan
 
 
Tunceli
 
 

Haritada Batman

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları