Bangladeş

Bangladeş Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Bangladeş Uçuşları

Tüm Bangladeş uçak biletlerini online görün

Fikir Paylaş

Bangladeş Hakkında

Bangladeş’in doğal güzelliği Başkent Dakka’nın koşuşturmasından uzakta keşfedilebilir. Ülkede turistlerin ilgisini çekebilecek birçok yer vardır. Bangladeş dünyanın en uzun kesintisiz plajına ve en büyük mangrov ormanına sahiptir: “Güzel ormanlar” anlamına gelen “Sundarbans”, adını içindeki “Sundari”(güzel) ağaçlarından almıştır.

Bangladeş Fotoğrafları

Bangladeş Ülke Rehberi
 
Bangladeş Ülke Rehberi
 
Bangladeş Ülke Rehberi
 
Bangladeş Ülke Rehberi

Bangladeş Uçak Biletleri

Güney Asya`da 144,000 km²’lik yüzölçümüne sahip olan Bangladeş’in bir Myanmar ile olan kısa bir sınır hattı dikkate almazsak tek komşusu Hindistan`dır. Balta girmemiş yağmur ormanları, kendine has tarihi ve kültürel öğeleri ile Bangladeş’te unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bagladeş’deki  en çok yolcu kapasitesine sahip uluslar arası havalimanları ise başkent Dakka kentinde hizmet veren Dakka Uluslararası Havalimanı , Cox Bazar şehrindeki Cox Bazar Havalimanı ve Barisal Havalimanı’dır.

Siz de unutulmaz bir Bangladeş seyahatine çıkmak istiyorsanız, online yurtdışı bilet sitemizi kullanarak hiçbir acenteya gitmeden, oturduğunuz yerden size en uygun Bangladeş yurtdışı uçak biletini satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Bangladeş Uçuşları

İstanbul
 
 
Samsun
 
 
Diyarbakır
 
 
Trabzon
 
 
Hakkari
 
 
Gazipaşa
 
 

Bangladeş Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları