Balıkesir, Türkiye

Balıkesir Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Balıkesir Uçuşları

Balıkesir` e ekonomik biletleri listeleyin

Fikir Paylaş

Balıkesir Hakkında

Temiz deniz suyunun kumlu plajlara kavuştuğu, parlak yeşil renkli zeytinliklerle sarılmış koyları, irili ufaklı adaları, dünyada oksijenin en çok bulunduğu Homeros’un destanındaki İda Dağı, insanlara binlerce yıldır şifa dağıtan termal kaynakları ile Balıkesir, ülkede turizmin ilk başladığı yerlerdendir.

Balıkesir Fotoğrafları

Balıkesir Şehir Rehberi
 
Balıkesir Şehir Rehberi
 
Balıkesir Şehir Rehberi
 
Balıkesir Şehir Rehberi

Balıkesir Uçak Biletleri

Balıkesir, hem ticari hem turistik açıdan birçok şehirden daha fazla yolcu trafiği yaşayan bir şehirdir. Bandırma limanı gibi Türkiye` nin önemli limanlardan biri bu şehirde olduğu gibi, Edremit gibi sevimli sahil kasabası ve kuş cenneti olarak kabul edilen Manyas Gölü de Balıkesir sınırları içerisindedir. Ayrıca bir döneme damgasını vurmuş Susurluk da yine bu ile bağlı küçük bir ilçedir.

İlk uçuşunu 1998 yılında karşılayan, 2001 yılında sivi uçuşlara kapatılan ve 2007 yılında tekrar faaliyete giren Balıkesir Havaalanı, günümüzde çok popüler olmasa da, özellikle iş adamlarının ilk tercihleri arasındadır. Bu havaalanından özellikle belirli dönemler ekonomik Balıkesir uçuşları yapmak mümkündür. Sistemimizde, Balıkesir` e inen tüm firmalara ait uçak biletlerini listeleyebildiğiniz gibi; pek çok şehire Balıkesir kalkışlı, direkt veya aktarmalı uçuş bulabilirsiniz. Bulduğunuz uçuşa anında online bilet almak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. 

Direkt veya Aktarmalı Balıkesir Uçuşları

Kars
 
 
Gümüşhane
 
 
Gazipaşa
 
 
Şırnak
 
 
Niğde
 
 
Samsun
 
 

Haritada Balıkesir

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları