Antalya, Türkiye

Antalya Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Antalya Uçuşları

Hem yaz hem kış, Antalya` ya en uygun fiyatlar sizi bekliyor

Fikir Paylaş

Antalya Hakkında

Antalya, Akdeniz Bölgesi`nde yer alan; doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye` nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Resmi olmayan birçok kaynakta Antalya` dan "Turizmin başkenti" sıfatı ile bahsedilir.

Antalya Fotoğrafları

Antalya Şehir Rehberi
 
Antalya Şehir Rehberi
 
Antalya Şehir Rehberi
 
Antalya Şehir Rehberi

Antalya Uçak Biletleri

Antalya sadece Türkiye` nin değil, tüm dünyanın tanıdığı ve ilk fırsatta ziyaret edilecek tatil yöreleri listesine eklediği bir şehirdir. Coğrafi konumu, iklimi ve deniz kenarında oluşu Antalya` yı yüzlerce, hatta binlerce yıldır önemli bir yaşam ve ticaret noktası haline getirmiştir. Bu özelliği günümüzde de devam etmektedir. Hoşgörülü ve çağdaş insanları, turistik ve doğal güzelliklerle dolu çevresi ile yaşanacak güzel bir şehir olmanın yanı sıra; hava, kara ve deniz yolları bağlantıları ile de ticaretin gözbebeği olmuştur Antalya.

Türkiye` de tatil deyince, uluslararası camiada ise Türkiye deyince akla ilk gelen şehirlerden bir Antalya` dır. Bu nedenle hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok yoğun talep vardır bu şehre. Ülkenin en güneyinde olması ve kuzeyinin dağlarla kaplı olması Antalya` ya karadan ve denizden ulaşımı zorlaştırmaktadır. Bu yüzden insanlar Antalya` ya gelirken daha çok havayolu ulaşımını seçmektedir. Bu durum Antalya Havaalanı` nın özellikle yaz döneminde tam kapasite çalışmasına neden olmaktadır. 

Yurtiçi ve yurtdışı pek çok şehirden Antalya` ya direkt veya aktarmalı uçuşlar düzenlenmektedir. Uçuş sıklığının fazla oluşu uçak bileti fiyataları` nın uygun seviyede olmasına sebep olmaktadır. Dolayısı ile, Antalya uçak biletinizi son dakikada almadığınız sürece ekonomik bilet fiyatları yüzünüzü güldürür. Bizim uçak bileti karşılaştırma sistemimiz ile tüm uçuşları karşılaştırabilir ve dilediğiniz sefere internetten uçak bileti satın alabilirsiniz.  

Direkt veya Aktarmalı Antalya Uçuşları

Sinop
 
 
Ordu
 
 
Bingöl
 
 
Samsun
 
 
Hatay
 
 
Manisa
 
 

Haritada Antalya

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları