Almatı, Kazakistan

Almatı Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Almatı Uçuşları

Almaata uçak biletleri karşılaştırmalı ekranda

Fikir Paylaş

Almatı Hakkında

Beklentilerin ötesinde bir şehir olarak karşınıza çıkar. Yollar hayret verici düzeyde kusursuza yakındır. Akla gelmeyen markaların açmış olduğu mağazalarla karşılaşabileceğiniz caddeler mevcuttur. Türkiye’de herhangi bir yerde kolay kolay bulamayacağınız albümlerin bir araya getirilmiş olduğu müzik marketlerde kendinizi kaybedersiniz. Yemekler, Türk yemeklerinin biraz daha yağlı çeşitleridir.

Almatı Fotoğrafları

Almatı Şehir Rehberi
 
Almatı Şehir Rehberi
 
Almatı Şehir Rehberi
 
Almatı Şehir Rehberi

Almatı Uçak Biletleri

Kazakistan’ın eski başkenti olan Almaata, ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bünyesinde barındırdığı birçok müze ve eğlence mekanlarıyla ziyaretçilerini büyüleyen Almaata’dan siz de çok etkileneceksiniz. 

Almatı Uluslararası Havalimanı, Kazakistan`ın en büyük uluslararası havaalanıdır. Almatı`ya 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. 2006 senesinde havalimanından 2 milyon yolcu uçtuğu düşünülmektedir. 

Siz de sitemizi kullanarak seyahat programınıza en uygun gördüğünüz Almaata uçuşu için oturduğunuz yerden zahmetsizce online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Almatı Uçuşları

Afyonkarahisar
 
 
Manisa
 
 
Giresun
 
 
Tekirdağ
 
 
Yalova
 
 
İzmir
 
 

Almatı Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları