Alanya, Türkiye

Alanya Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Alanya Uçuşları

Antalya Alanya` ya uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Alanya Hakkında

Yaklaşık yirmi yıl öncesine kadar birkaç bin nüfuslu küçük bir kasabayken, bugün kıyı boyunca uzanan büyükçe bir kent görünümüne kavuşan Alanya, iç ve dış turizmin gözde merkezi olmakta ve Nisan-Kasım ayları arasında şaşırtıcı derecede kalabalıklaşır ve şehrin nüfusu iki üç katına çıkar. Çünkü tüm Antalya kıyılarında olduğu gibi Alanya`da da yılın sekiz ayı sıcak geçer ve Nisan-Kasım arasında deniz suyu sıcaklığı 20°C`ın altına düşmez.

Alanya Fotoğrafları

Alanya Şehir Rehberi
 
Alanya Şehir Rehberi
 
Alanya Şehir Rehberi
 
Alanya Şehir Rehberi

Alanya Uçak Biletleri

Alanya şehri, sahip olduğu tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri ile en az bağlı bulunduğu il olan Antalya kadar ilgi çekmektedir. İnsanların Alanya` ya gelmesi için onlarca sebep vardır. Pırıl pırıl kumu ile Kleopatra Plajında güneşlenmek Alanya Kalesi` nden Alanya` ya tepeden bakmak, Antik kentlerde ve kervansaraylarda tarihe yolculuk yapmak, Tepenin yamaçlarına kurulmuş villalardan Alanya gün batımını seyretmek, Dim Çayında serinlemek, yüksek standartlardaki otellerinde dinlenmek bu sebeplerden sadece birkaçıdır.

Alanya` ya uçakla seyahat etmek isteyenler için iki farklı seçenek vardır. Birinci seçenek , Antalya Havalimanı` na gelip servis kullanarak yaklaşık 2 saatlik otobüs yolculuğu ile Alanya` ya ulaşmak. İkinci ve en yeni, en pratik seçenek ise uçak biletinizi Gazipaşa Havaalanı` na almak ve Gazipaşa` dan yaklaşık 30 dakikalık yolculukla Alanya` ya ulaşmak. Gazipaşa Havaalanı seçeneği daha pratik olsa da; sefer sıklığı, havayolu firması çeşitliliği, ve dolayısı ile uçak bileti fiyatlarının uygunluğu bakımından Antalya Havalimanı daha uygundur.

Siz de Alanya` ya uçak bileti almak istediğinizde ister Gazipaşa` ya uçuşlar ister Antalya` ya uçuşlar için bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanabilirsiniz. En hesaplı Alanya uçak biletlerini tek ekranda görüp, diğer uçuşlar ile karşılaştırıp, dilediğiniz uçuşa anında online uçak bileti almak bir tık ötenizde. 

Direkt veya Aktarmalı Alanya Uçuşları

Afyonkarahisar
 
 
Hatay
 
 
Tokat
 
 
Gümüşhane
 
 
Mersin
 
 
Muş
 
 

Haritada Alanya

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları