Ağrı, Türkiye

Ağrı Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Ağrı Uçuşları

Efsaneler diyarı Ağrı` ya uçak bileti bulun

Fikir Paylaş

Ağrı Hakkında

Ağrı, eski ismi ile Karaköse, Türkiye`nin Doğu Anadolu Bölgesi`nde bulunan, çok soğuk bir iklimi olup yok denecek kadar az bir ormanlık alan sahip bir şehirdir. Adını içinde bulunan Ağrı Dağı`ndan almıştır. 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe olan Ağrı, 1927 yılında il olmuştur.

Ağrı Fotoğrafları

Ağrı Şehir Rehberi
 
Ağrı Şehir Rehberi
 
Ağrı Şehir Rehberi
 
Ağrı Şehir Rehberi

Ağrı Uçak Biletleri

Ağrı şehri, il sınırları içerisinde bulunan Büyük Ağrı Dağı ve Küçük Ağrı Dağı ile ünlenmiş bir şehirdir. Bu dağlar öyle ünlüdür ki, uluslararası literatürde "Ararat" şeklinde adlandırılırlar. Tabi ki insanları Ağrı` ya çeken tek turistik ögeler bu dağlar değildir. İshak Paşa Sarayı ve sarayın hemen yanında yer alan Ahmed-i Hani Türbesi şehrin görülmesi gereken noktalarındandır.

Her ne kadar, Nuh` un Gemisi` nin Ağrı Dağı` nda olduğu rivayeti özellikle batılılar tarafından yoğun biçimde inanılsa da, Ağrı, havayolu taşımacılığı bakımından o kadar da popüler değildir. 2011 yılında açılan Ağrı Havalimanı şimdilik direkt olarak sadece Ankara uçuşları ve İstanbul uçuşları ile meşgul olmaktadır. Tabi Ağrı` dan diğer şehirlere uçak bileti almak isteyen yolcular bu şehirlerden aktarma yaparak uçuşlarını gerçekleştirebilmektedirler. Tüm bu uçuşları online uçak bileti sistemimizden görüntüleyebilir ve dilediğiniz uçuşa online bilet satın alabilirsiniz. 

Direkt veya Aktarmalı Ağrı Uçuşları

Tunceli
 
 
Samsun
 
 
Tekirdağ
 
 
Kilis
 
 
Zonguldak
 
 
Bitlis
 
 

Haritada Ağrı

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları