Afganistan

Afganistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Afganistan Uçuşları

Afganistan` a tüm uçuşları listeleyin

Fikir Paylaş

Afganistan Hakkında

Afganistan Demokratik Cumhuriyeti merkezi Asya’da dağlık bir kara devleti. Başkenti Kabil`dir. Yüzölçümü 657.500 km2 nüfusu Soyyet işgali öncesi nüfusu yaklaşık 15 milyon olan ülkenin nüfusu bugün 1.424.000 (1998)`dir. Ülkenin Resmi dili Peştuca ve Farsça`dır. Resmi para birimi Afgani dini İslam`dır. Doğu ve Batı Asya’yı birleştiren ana mihver üzerinde olup, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, İran, Pakistan ve Çin ile çevrilidir.

Afganistan Fotoğrafları

Afganistan Ülke Rehberi
 
Afganistan Ülke Rehberi
 
Afganistan Ülke Rehberi
 
Afganistan Ülke Rehberi

Afganistan Uçak Biletleri

Coğrafi konumu sebebiyle Sovyet ve Türki Cumhuriyeti ülkeleri ile Orta Doğu arasında bir köprü konumunda olan Afganistan, karmaşık siyasi tarihine rağmen günümüzde ticari bağlantılar ve doğal güzellikleri sayesinde pek çok ülkeden ziyaretçi çekmektedir.

Afganistan` a uçak seyahati yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan Kabil Uluslararası Havalimanı, yerel adı ile Khwaja Rawash Havaalanı, 1960 yılından bugüne hem askeri hem de sivil uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Afgan Havayolları bölgenin en popüler havayolu firmalarındandır.

Sizin de Afganisatan uçak bileti satın almak için pek çok internet sitesi veya pek çok acente gezmenize gerek yoktur. Bizim karşılaştırmalı yurtdışı uçuş arama sistemimiz ile tüm uçuşları listeleyebilir, en uygun uçuşa online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Afganistan Uçuşları

Çorlu
 
 
Konya
 
 
Siirt
 
 
Burdur
 
 
Batman
 
 
Edirne
 
 

Afganistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları