Adana, Türkiye

Adana Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Adana Uçuşları

Adana uçuşlarını görün

Fikir Paylaş

Adana Hakkında

Adana, antik dönemde Kilikya bölgesinin en önemli kentleri arasındaydı. Efsaneler adını Gök Tanrısı Uranus`un oğlu Adanus`tan aldığını söylese de, Hattuşaş`da bulunan ve M.Ö. 1350 yılına tarihlenen bir taş tablette "Uru Adania" ismine rastlanır. Yaklaşık 4000 yıldır, ismi değişmeden günümüze kadar gelebilen en eski kentlerdendir Adana.

Adana Fotoğrafları

Adana Şehir Rehberi
 
Adana Şehir Rehberi
 
Adana Şehir Rehberi
 
Adana Şehir Rehberi

Adana Uçak Biletleri

Adana, Akdeniz bölgesinin en önemli kentlerinden biridir. Çoğrafi konumu nedeni ile doğu kültürünü batı kültürüne bağlayan önemli köprü şehirlerinden biridir Adana. Bu köprü olma özelliği Adana` ya eşsiz bir kültür zenginliği kazandırmıştır. Sadece kültürel olarak değil, sanayi ve tarım alanlarında da adını önemli kentler arasına yazdıran Adana, günümüzde en tanınmış  ve en çok ziyaret edilmek istenilen iller arasındadır. 

Adana Havalimanı, sadece Adana` yı tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş noktalarına bağlamakla kalmaz, Adana` nın civar şehirleri için de havayolu ulaşımında kilit havalimanı olma özelliği taşımaktadır. Adana` ya yakın şehirlere uçak seferleri bulmak isteyen yolcular, öncelikli olarak Adana Havaalanı` nı tercih ederler. Bu yüzden Adana uçak biletleri gerek sıklığı bakımından, gerek havayolu firmalarının çeşitliliği bakımından, gerekse de uçak bileti fiyatları bakımından diğer büyükşehirler ile yarışır konuma gelmiştir. Bölgenin turistik konumu özellikle yaz aylarında Adana uçak seferlerini daha popüler yapmıştır. Adana` ya, Pegasus, Anadolujet, Atlasjet ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok havayolu firması, birçok şehirden direkt uçuşlar veya aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir.

Siz de en uygun Adana uçuşları için farklı farklı sitelerden uçuş kontrol etmek yerine bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanarak birkaç adımda anında yurtiçi online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Adana Uçuşları

Bingöl
 
 
Diyarbakır
 
 
Burdur
 
 
Kilis
 
 
Ardahan
 
 
Ağrı
 
 

Haritada Adana

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları