Abhazya

Abhazya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Abhazya Uçuşları

Abhazya ülkesi için tüm biletleri görün

Fikir Paylaş

Abhazya Hakkında

Dağlarla denizin arasındaki konumu, her mevsimin kokusu ve doğa harikalarının yanında seramik, granit kaplı evleri ve devrim öncesi döneme ait harap konakları barındıran, dar ve kıvrımlı sokaklarıyla göz alıcı güzellikte bir dünya; Abhazya. Çarlık, barok, klasik, modernist mimari palmiyelerle, servilerle, manolyalarla ve asmalarla eşsiz ve büyüleyici bir kokteyl içinde yaşayacaksınız.

Abhazya Fotoğrafları

Abhazya Ülke Rehberi
 
Abhazya Ülke Rehberi
 
Abhazya Ülke Rehberi
 
Abhazya Ülke Rehberi

Abhazya Uçak Biletleri

Karadeniz’in kuzey kıyılarında 8.600 km²’lik bir alanı kapsayan, doğusunda Gürcistan kuzey ve kuzeydoğusunda Karadeniz yer alan Abhazya; dağlarla denizin arasına yerleşmiş, bünyesinde dört mevsimin güzelliğini ayrı ayrı barındıran ve köklü tarihi sayesinde birçok mimari ve tarihi esere ev sahipliği yapan saklı bir cennet.

Sohum Dranda Havaalanı veya diğer adıyla Sohum Babuşara Havaalanı Gürcistan`ın kuzeybatı bölgesinde bağımsızlığını tek taraflı ilan eden Abhazya Cumhuriyeti`nin ana ve tek uluslararası havaalanıdır.  Hem Dranda hem de Babuşara köyleri havaalanı yakınlarında olup Abhazya`nın başkenti Sohum`dan yaklaşık 20 km uzaklıktadır.

Her ziyaret edene “Ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken bir yer.” cümlesini kurduran bu güzel ülkede tatilinizi yapmak için online uçak biletinizi sitemizi kullanarak alabilir, böylece oturduğunuz yerden güvenli ve zahmetsiz bir şekilde yapacağınız tatilin hayalini kurmaya başlayabiliriz.

Direkt veya Aktarmalı Abhazya Uçuşları

Şırnak
 
 
Denizli
 
 
Ağrı
 
 
Malatya
 
 
Şanlıurfa
 
 
Edirne
 
 

Abhazya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları