Kampanyalar

Onurair` den Ücretsiz Check-in

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Kampanya Ara

Onurair` den Ücretsiz Check-in

Uçuşunuza 24 saat ile 2 saat kala arasında www.onurair.com adresindeki web sitemizden ya da iPhone ve iPad mobil uygulamalarımızdan uçuşunuzla ilgili check-in işlemlerinizi hızlıca ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Onur Air`in iPhone uygulaması ile check-in bilgilerinizi Passbook`a da ekleyebilirsiniz.

Uyarılar

1- Online Check-in işlemi için PNR ve girilen PNR içerisindeki yolculardan birinin soyadını giriniz.
2- Seçilen koltuğu iptal etmek için kendisini tıklayınız.
3- Ücretsiz koltuklar seçildikten sonra Check-in butonunu tıklayınız.
4- Konforlu koltuklar seçildikten sonra kredi kart bilgilerini doldurarak Check-in butonunu tıklayınız.
5- Bebekli yolcular, yalnız seyahat edecek çocuklar (7-12 yaş) ve engelli yolcularımız özel hizmete tabi olduklarından internet check-in hizmetinden faydalanamazlar.
6- Check-in iptali ve sorularınız için 0850 210 6687 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
7- Online Check-in işlemi için Adobe Acrobat Reader zorunludur.

Genel Açıklamalar

1- Havalimanına üzerinde barkod bilgisi olan biniş kartınızla geliniz.
2- Biniş kartının fotokopisi yada faksı kabul edilmez.Orjinal çıktı kayıp ise yeniden basılması için check-in bankolarına müracaat ediniz.
3- Rezervasyonunuzda herhangibir değişiklik olması durumunda , biniş kartınız geçerli olmayacaktır.
4- Lütfen seyahatiniz için geçerli belgelerinizin yanınızda olduğundan emin olunuz ve biniş kapısında resimli resmi kimlik kartınızı hazır ediniz.
5- Bebekli yolcular, yalnız seyahat edecek çocuklar (7-12 yaş) ve engelli yolcularımız özel hizmete tabi olduklarından internet check-in hizmetinden faydalanamazlar.
6- Online check-in yapmış yolcularımızın eğer kontuara teslim edilecek bagajları yoksa iç hatlar için uçuş saatinden en geç 30 dakika once, dış hatlar için ise uçuş saatinden en geç 45 dakika önce biniş kapısında olmaları gerekmektedir. Kontuara teslim edecek bagajları olan yolcularımızın ise iç hatlar için uçuş saatinden en geç 60 dakika önce, dış hatlar için ise uçuş saatinden en geç 90 dakika öncesinde havalimanında bagajlarını teslim edecekleri kontuarda hazır olmaları gerekmektedir.
7- Hamile,yaşlı,engelli ,hasta, ameliyatlı, çocuklu ve bebekli yolcuların "EXIT" koltuklara oturmaları sivil havacılık güvenlik kuralları gereği yasaktır.
8- Hasta, hamile, ameliyatlı .... yolcularımızın uçuş tarihinden en geç bir hafta önce alınmış "uçakla seyahatinde sakınca yoktur" ibareli doktor raporu ile uçuşa kabul edilebilirler.
9-Operasyonel nedenlerden uçak tipi değişikliklerinde Onur Hava Yolları koltuk numaralarını değiştirebilir.
10-Exit koltuklarda oturan yolcularımız, beklenmedik bir durumda , dış şartların uygunluğunu gözlemleyerek acil çıkış kapısını açmak ve yolcuları bu çıkışa yönlendirmekle sorumlu olacaktır.Bu sorumluluğu yerine getiremeyecek yolcularımız online check-in yaparken "exit" koltukları seçmemeleri gerekmektedir.

Onurair` den Ücretsiz Check-in Yazısı ile Alakalı Yazılar

OnurAir
OnurAir
Türk havacılık sektöründe her zaman ilklere imza atmayı kendine amaç edinmiş Onur Air, 23 uçaklık filosu ve 5189 koltuk kapasitesi ile Türkiye`nin en köklü özel havayolu şirketlerinden biridir. Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 14 noktaya sefer düzenlemektedir.
 
Onurair Yeni Genel Müdürü
Onurair Yeni Genel Müdürü
Sayın Sami Alan` dan boşalan Onur Air genel müdürlük koltuğuna Teoman Tosun geldi. Bu haber Onur Air internet sitesinden yapılan bir açıklama ile basına duyuruldu.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları