Haberler

THY` den 1 Yeni Hat ve 2 Sefer Artışı

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Haber Ara

THY` den 1 Yeni Hat ve 2 Sefer Artışı

Türkiye` nin gözde havayolu firması Türk Hava Yolları, 2 uçuş noktasında frekans artırma kararı alırken geçtğimiz yıl sefer başlatılacağını duyurulan 1 noktaya da uçuşların başlayacağı tarihi belirledi.

THY tarafından alınan kararla İstanbul-Tahran arasında haftada 21 frekans olarak düzenlenen uçak seferleri 30 Mart 2014 tarihinden itibaren haftada 28 frekans olarak düzenlenecek. İstanbul-Marsilya arasında haftada 4 frekans olarak düzenlenen seferler de yine aynı tarihten itibaren haftada 7 frekans olarak icra edilecek.

Türk Hava Yolları ayrıca, 2014 yılında planlanan  seferler arasında bulunan ve geçtiğimiz yıl duyurusunu yaptığı noktalardan biri olan İstanbul(Sabiha Gökçen)-Stavropol seferlerinin de 21 Nisan 2014 tarihinden itibaren haftada 3 frekans olarak düzenlenecek.

THY` den 1 Yeni Hat ve 2 Sefer Artışı Yazısı ile Alakalı Yazılar

Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis yöresinde Doğu Toroslar’ın teşkil ettiği geniş kavis,hem yüksek olduğu hem de geniş sıra dağlar meydana getirdiği için geçilmesi imkansız bir set halini almıştır. İşte Bitlis bu dağ settinin nispeten daralmış olduğu bir vadinin üzerinde kurularak bir taraftan Van Gölü Havzası, diğer taraftan Güney Doğu Anadolu bölgesi ile olan irtibatı sağlayarak stratejik önemini tarihin her devrinde göstermiştir.
 
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
Türk Hava Yolları (THY) internet sistemine sahip olan uçaklarında canlı haber hizmeti vermek amacıyla Anadolu Ajansı (AA) ile bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma Anadolu Ajansı` nın, üzerinde internet donanımı bulunan THY uçaklarında anlık olarak haberler yayınlayabilmesini mümkün kılıyor.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları