Haberler

Pegasus` dan Kampus Klinik Hizmeti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Haber Ara

Pegasus` dan Kampus Klinik Hizmeti

Pegasus Havayolları, özel bir hastane ile anlaşarak tüm çalışanlarına ve çalışanlarının ailelerine sağlık hizmeti verecek.

Pegasus’un, merkez ofisinde kurulan Kampüs Klinik’te muayeneden ilaç yazdırmaya, kan alma ünitesinden hasta müşahede alanına kadar birçok sağlık hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Yeni Kampüs Klinik hizmetinin, iş yeri hekimine ilaç yazdıran çalışanların ilaçlarını klinikten temin edebilme, muayene bulgularına bağlı olarak hekim tarafından istenen laboratuvar tahlillerinin hastaneye gönderilmesi ve çalışanların Kampüs Klinik’ten hastaneye sevk edilmesi halinde ücretsiz muayene olabilme gibi pek çok fırsatı bulunuyor. Pegasus çalışanlarının aileleri de, Kampüs Klinik çerçevesinde sunulan tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Kampüs Klinik’te gelecek dönemde; obezite ve sigarayla mücadele, kronik hastalık takibi ve hastalık yönetimi, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun verimli kullanılması benzeri sağlıkla ilgili konferansların da düzenlenmesi planlanıyor.

EGELİ: “AİLE BİREYLERİMİZ VIP SAĞLIK HİZMETİ ALACAK”

Hava yolu şirketlerinin en önemli 2 kaynağından birinin insan kaynağı olduğunu belirten Pegasus İnsan Kaynakları Direktörü Didem Egeli, yeni Kampüs Klinik hizmetiyle ilgili şunları söyledi:

“Filomuzu ve uçuş ağımız hiç durmadan genişletirken, Pegasus ailemize de her geçen gün yeni üyeler katılıyor. Pegasus Aile Bireylerimizin işlerini severek yapmaları ve kurumlarına gönülden bağlı çalışmaları Pegasus’a hızı kesilmeyen bir başarı getiriyor. Pegasus İnsan Kaynakları Departmanı olarak bu bilinçle çalışıyor, Aile Bireylerimizin ihtiyaç duydukları hizmetlere daha kolay erişebilmeleri ve işte geçirdikleri süreyi daha konforlu hale getirebilmeleri için yeni çalışmalara imza atıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeniliklerin başında yer alan Kampüs Klinik, Aile Bireylerimizin ihtiyaç duydukları zamanlarda uzman doktorlar eşliğinde muayeneyi mümkün kılarak çalışma hayatlarını daha kaliteli ve verimli geçirmelerine yardımcı olacak bir hizmet. Böylece hem Pegasus Aile Bireyleri hem de onların değerli aileleri bu sistemden yararlanarak VIP sağlık hizmeti almış olacaklar. Türkiye’de ‘Kurumsal Sağlık Hizmeti Yönetimi’nin ilk örneğini hayata geçiriyor olmaktan da ayrıca gururlu ve mutluyuz.” 

Pegasus` dan Kampus Klinik Hizmeti Yazısı ile Alakalı Yazılar

Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis yöresinde Doğu Toroslar’ın teşkil ettiği geniş kavis,hem yüksek olduğu hem de geniş sıra dağlar meydana getirdiği için geçilmesi imkansız bir set halini almıştır. İşte Bitlis bu dağ settinin nispeten daralmış olduğu bir vadinin üzerinde kurularak bir taraftan Van Gölü Havzası, diğer taraftan Güney Doğu Anadolu bölgesi ile olan irtibatı sağlayarak stratejik önemini tarihin her devrinde göstermiştir.
 
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
Türk Hava Yolları (THY) internet sistemine sahip olan uçaklarında canlı haber hizmeti vermek amacıyla Anadolu Ajansı (AA) ile bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma Anadolu Ajansı` nın, üzerinde internet donanımı bulunan THY uçaklarında anlık olarak haberler yayınlayabilmesini mümkün kılıyor.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları