Haberler

Atlasjet 2014 Hedeflerini Açıkladı

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Haber Ara

Atlasjet 2014 Hedeflerini Açıkladı

Atlasjet, konuklarının memnuniyetine gösterdiği aynı özeni çalışanlarına da gösterdiğini Paylaşım Toplantıları ile kanıtlıyor.

Geleneksel olarak her sene Atlasjet Aile bireylerinin katılımıyla düzenlenen Paylaşım Toplantıları bu yıl da Antalya Voyage Sorgun Hotel’de gerçekleşti. Geniş katılımın yaşandığı toplantıda, Atlasjet’in 2013 yılında gösterdiği başarılı performansın verileri paylaşılırken, 2014 yılı için benimsenen büyüme hedefleri ve yeni projeler aktarıldı.

Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, 2013 yılında yaşadıkları büyüme ivmesinin 2014 yılında da yeni hedeflerle artarak devam edeceğini belirterek, yenilikçi projelerle yine Türk havacılığına Atlasjet imzasını atacaklarını ve bunları yaparken önceliklerinin her zaman misafir memnuniyetini ön planda tutmak olduğunu belirtti.

“Yolcusunu en çok seven havayolu” mottosuyla çalıştıklarını belirten Ersoy “Bildiğiniz gibi Türkiye’de bu prensibi benimseyen  tek hava yolu olarak, EkonomiPlus’ta sunduğumuz 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz enfes ikramlar, ücretsiz havalimanı servisi gibi hizmetlerimiz ile misafirlerimizin ihtiyaçlarını hem uçuş esnasında hem de uçuş öncesi ve  sonrasında optimum şekilde karşılıyoruz. Biz Atlasjet olarak sunduğumuz hizmetlerle misafir memnuniyeti konusunda çıtayı o kadar yükseğe taşıdık ki, bir kere bu tecrübeyi yaşayan yolcular bir daha, azıyla yetinmek istemiyor. Bu da Atlasjet’i yolcular için tercih sebebi yapıyor. Misafirlerimizin memnuniyeti, tüm Atlasjet Ailesi bireylerini, daha fazla çalışarak hep bir adım daha  ileri gitmeleri konusunda motive ediyor.  Misafirlerimiz, alıştıkları Atlasjet konforunu ve kalitesini, önümüzdeki dönemlerde duyuracağımız yeni projelerimizde de artarak yaşayacaklar” şeklinde konuştu.

Atlasjet 2014 Hedeflerini Açıkladı Yazısı ile Alakalı Yazılar

Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis yöresinde Doğu Toroslar’ın teşkil ettiği geniş kavis,hem yüksek olduğu hem de geniş sıra dağlar meydana getirdiği için geçilmesi imkansız bir set halini almıştır. İşte Bitlis bu dağ settinin nispeten daralmış olduğu bir vadinin üzerinde kurularak bir taraftan Van Gölü Havzası, diğer taraftan Güney Doğu Anadolu bölgesi ile olan irtibatı sağlayarak stratejik önemini tarihin her devrinde göstermiştir.
 
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
Türk Hava Yolları (THY) internet sistemine sahip olan uçaklarında canlı haber hizmeti vermek amacıyla Anadolu Ajansı (AA) ile bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma Anadolu Ajansı` nın, üzerinde internet donanımı bulunan THY uçaklarında anlık olarak haberler yayınlayabilmesini mümkün kılıyor.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları