Haberler

Ankara Çanakkale Uçuşları Tekrar Başlıyor

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Haber Ara

Ankara Çanakkale Uçuşları Tekrar Başlıyor

AnadoluJet açıklamasına göre, AnadoluJet`in haftada dört gün gerçekleştireceği Ankara - Çanakkale karşılıklı seferleri 24 Mart 2014 tarihinde başlayacak. AnadoluJet`in Ankara - Çanakkale seferleri pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar olmak üzere haftanın dört günü Ankara`dan 08.45, Çanakkale`den ise 10.30 saatlerinde düzenlenecek. AnadoluJet, direkt seferlerinin yanı sıra kısa bekleme süresine sahip Ankara aktarmalı uçuşlarıyla da Çanakkale`yi Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, İzmir, Malatya, Mardin`e  ulaştıracak.

AnadoluJet, Ankara Çanakkale arasında 24 Mart 2014 Pazartesi gününden itibaren haftada dört gün sefer yapacağını açıkladı.

AnadoluJet ‘ten konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

"AnadoluJet, bağımsızlık mücadelemizin mihenk taşı Çanakkale’yi uçuş ağına dâhil etmeye hazırlanıyor. Çanakkale Zaferi’nin 99’uncu yılında Çanakkale’ye sefer düzenlemeye başlayacak AnadoluJet, Çanakkale ile başkenti birbirine bağlıyor.

24 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek AnadoluJet’in ilk Ankara – Çanakkale seferi, bundan böyle Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın dört günü Ankara’dan 08.45, Çanakkale’den ise 10.30 saatlerinde düzenlenecek.

Deniz turizminin yanı sıra ülkemiz kültür turizminin de en önemli durakları arasında yer alan, Assos ve Truva Antik Kentleri ile her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Çanakkale için büyük önem arz eden AnadoluJet’in Ankara – Çanakkale seferleri bu önemli şehrimizin turizm potansiyelini daha da arttıracak. AnadoluJet, direkt seferlerinin yanı sıra kısa bekleme süresine sahip Ankara aktarmalı uçuşlarıyla da Çanakkale’yi; Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, İzmir, Malatya, Mardin’e en konforlu şekilde ulaştıracak."

Ankara Çanakkale Uçuşları Tekrar Başlıyor Yazısı ile Alakalı Yazılar

Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis yöresinde Doğu Toroslar’ın teşkil ettiği geniş kavis,hem yüksek olduğu hem de geniş sıra dağlar meydana getirdiği için geçilmesi imkansız bir set halini almıştır. İşte Bitlis bu dağ settinin nispeten daralmış olduğu bir vadinin üzerinde kurularak bir taraftan Van Gölü Havzası, diğer taraftan Güney Doğu Anadolu bölgesi ile olan irtibatı sağlayarak stratejik önemini tarihin her devrinde göstermiştir.
 
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
Türk Hava Yolları (THY) internet sistemine sahip olan uçaklarında canlı haber hizmeti vermek amacıyla Anadolu Ajansı (AA) ile bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma Anadolu Ajansı` nın, üzerinde internet donanımı bulunan THY uçaklarında anlık olarak haberler yayınlayabilmesini mümkün kılıyor.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları