Haberler

Uçak Bileti Haberleri / Bilgi Bankası

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Sektörden Haberler!

En güncel haberleri takip edin...

Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Haber Ara

Sivil havacılık sektöründe neler olup bitiyor, tüm ajanslardan ve haber kaynaklarından tek tek inceliyoruz ve okuyoruz ve sizinle paylaşmamızı gerektirecek kadar önemli haberleri bu başlıkta yayınlıyoruz. Siz de uçak bileti sektöründe haber niteliği taşıyan ne varsa tek ekranda görüyorsunuz.
 

THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi


Türk Hava Yolları (THY) internet sistemine sahip olan uçaklarında canlı haber hizmeti vermek amacıyla Anadolu Ajansı (AA) ile bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma Anadolu Ajansı` nın, üzerinde internet donanımı bulunan THY uçaklarında anlık olarak haberler yayınlayabilmesini mümkün kılıyor.
 

Air Berlin 2014 ikinci çeyrekte kar ettiğini açıkladı


Geçmişinde finansal çalkantılar yaşayan Air Berlin firması sonunda 2014 yılının ikinci çeyreğinde 8,6 milyon euro kar ettiğini açıkladı.
 

Air Astana Birleşik Arap Emirlikleri` ne ikinci köprüyü kuruyor


Kazakistan havayolu şirketi Air Astana, eski başkent Alma Ata` dan Dubai` ye sefer düzenleyerek Kazakistan ve Birleşik Arap Emirlikleri arasındaki köprü niteliğindeki uçuşlara bir yenisini daha ekledi.
 

Air Arabia Antalya seferlerine başladı


Uzun zamandır Antalya` ya Dubai` den tarifeli direkt uçuş gerçekleştirmeyi hedefleyen Air Arabia havayolu firması, sonunda hedefine ulaştı ve Air Arabia`nın Dubai`den Antalya`ya ilk uçağı 168 yolcu getirdi. Uçak törenle karşılandı.
 

Aeroflot fiyatları düşürme kararı aldı


İzvestiya gazetesinde yer alan habere göre, Duma milletvekili Oleg Nilov Vergi Kanunu`nda uluslararası uçuş bilet fiyatlarına %18 KDV eklenilmesini, ülke içindeki uçuşlarda ise tam tersine sıfırlanmasını ön gören yasa tasarısı hazırladı.
 

Adria Havayolları iki yeni Bombardier alıyor


Ljubljana, Slovenia merkezli hizmet veren Adria Havayolları uçak filosuna iki yeni uçak eklemek için jet uçak firması olan Bombardier ile anlaşmaya vardı.
 

THY artık Montreal` e de uçacak


Türk Hava Yolları (THY), Kanada uçuşlarına Toronto’dan sonra bir yenisini daha ekledi. THY’nin ilk Montreal seferi, Pierre-Elliot Trudeau Havaalanı’na inen TK035 sayılı uçakla başladı.
 

Ankara Çanakkale Uçuşları Tekrar Başlıyor


Çanakkale Havaalanı’nın onarımda olması sebebiyle durdurulan uçak seferleri, 24 Mart 2014`te tekrar başlıyor. Seferler, sadece Çanakkale-Ankara arasında ve haftanın dört günü yapılacak.
 
 
Sayfa: 1 Diğer Sayfalar: 1 2 3

Şehir Rehberinden

Ülke Rehberinden

Havayolu Firmalarından

Riyad Şehir Rehberi
Riyad; Suudi Arabistan’ın başkenti, Necit Bölgesi’nin merkezidir.Ülkenin ortadoğusunda, Basra Körfezi’nin 386 km batısında, Mekke’nin 773 km kuzeydoğusunda yer alır. Deniz düzeyinden 520 m yükseltide, Necit Yaylası’nın başlıca büyük yerleşimidir. İklimi sıcak ve kuraktır. Surlarla çevrili İran-Mekke Karayolu üzerinde, verimli bir vadide kuruludur.
Uruguay Ülke Rehberi
 
Küba Ülke Rehberi
 
- Malev Airlines
 
- Anadolujet
 
- Air Astana
 
- Air China
 
- United Airlines
 
- Austrian Airlines
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları