Firmalar

Tarom

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Tarom
Tarom
 
Tarom
 
Tarom
 
Tarom

TAROM iki yıllık bir entegrasyon sürecinden sonlandırdıktan sonra, 2010 Haziran ayında SkyTeam`e katılarak ağını genişletmiştir. Bükreş merkezli TAROM Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu`da birçok noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Sosyal ve kültürel eğilimleri ile yüksek güvenlik ve konfor standartlarını birleştirerek kendini kanıtlamıştır.

Çoklu uçak bileti listeleme sistemimizde siz sayın ziyaretçiler sadece TAROM uçuşlarını görmeyecek, diğer firmaların uçuşları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Uçuşları ve firmaları karşılaştırdıktan sonra geriye sadece online biletinizi dilerseniz TAROM` dan , dilerseniz de sistemimizde listelenen diğer havayolu firmalarından almak kalacak.   

Sitemizde siz değerli kullanıcılarımız yalnızca TAROM hakkında değil aynı zamanda diğer birçok havayolu firması hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Çoklu bilet satış sistemimiz sayesinde karşılaştırma olanağı bulabildiğiniz uçak biletini dilerseniz güvenlik konusunda endişe duymayacağınız sitemizden online olarak kredi kartınızla hemen satın alabilirsiniz.

Tarom Yazısı ile Alakalı Yazılar

Emirates
Emirates
Emirates, Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti`ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor.
 
Air Berlin
Air Berlin
Air Berlin, Lufthansa`dan sonra Almanya`daki en büyük ikinci havayolu şirketidir. Şirket Akdeniz`deki tatil merkezlerine, Kuzey Afrika`daki merkezlere, Kanarya Adaları`na, Avrupa`daki büyük merkezlere ve Almanya`daki 20 noktaya uçuşlar düzenlemektedir.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları