Firmalar

Saudi Arabian

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Saudi Arabian
Saudi Arabian
 
Saudi Arabian
 
Saudi Arabian
 
Saudi Arabian

Saudi Arabian Airlines, Saudia olarak Suudi Arabistan Cidde merkezlidir ve bölgenin önde gelen havayolu firmalarındandır. 1971 - 1997 yılları arasında Saudia ismini kullanmış olan Saudi Arabian Havayolları , 29 Mayıs 2012 tarihinde tekrar İngilizce markası Saudia döndü. Saudia, SkyTeam havayolu ittifakı içinde yer almaktadır ve  Orta Doğu, Afrika, Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika`da toplam 120`den fazla noktaya yurtiçi ve yurtdışı tarifeli uçuşlar düzenlemektedir. Ayrıca özellikle Ramazan Ayında ve Hac sezonunda yurtiçi ve uluslararası charter uçuşları da düzenlemektedir.

Havayolunun ana operasyon üssü Cidde-Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanında (JED) yer almaktadır. Diğer büyük üsler Riyad-Kral Halid Uluslararası Havaalanı (RUH) ve Dammam-Kral Fahd Uluslararası Havaalanı (DMM) içerisindedir.

Saudi Arabian Yazısı ile Alakalı Yazılar

Emirates
Emirates
Emirates, Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti`ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor.
 
Air Berlin
Air Berlin
Air Berlin, Lufthansa`dan sonra Almanya`daki en büyük ikinci havayolu şirketidir. Şirket Akdeniz`deki tatil merkezlerine, Kuzey Afrika`daki merkezlere, Kanarya Adaları`na, Avrupa`daki büyük merkezlere ve Almanya`daki 20 noktaya uçuşlar düzenlemektedir.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları